kızlar bu ay rahim filmi çektirmem gerekiyo

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
arkadaşlar kadın olmak ne kadar 5 aydır yumurta tembelliğiyle uğraştık onu hallettik ama gebelik oluşmadı dr rahim filmi istedi bu ay çektirmem gerekiyo da ben çok korkuyom acaba çektirsemm bi faydasını görürmüyüm.TEŞEKKÜRLER

canim tabiki cektirmen gerekiyorsa cektir ben nelerle ugrasiyorum bir bilsen valla aklin sasar tabiki doktorun ne diyorsa yap guzelim bunca ugrasmissin pes etme insallah bebegini kucagina almayida nasip eder rabbim.

canım hiç aksatmadan çektir.rahim filminden sonra ilk 6 ayda hamile kalma şansı çok yüksekmiş.bende 4 yıldır istiyorum ama geçen yıl çektirdim.önce çektirmediğime çok pişmanım.

ben cektirdim hemde oldukca ilkel sartlarda, universite hastanesinde ve aletler eskiymis. ona ragmen dayanabildim, cok kolay gecmiyor ama oyle dayanilmiycak gibi de degil. en azindan sonucu ogrendim. tupler kapaliysa hersey bos sonucta, dusunme cektir. buralarda cok okumadan cektir, ben buradaki bazi yorumlarin etkisiyle daha o masaya yatar yatmaz titremeye basladim, gerek yok..ins. sonuc temiz cikar..

X