Kızlar boğazımda acıma var hamile olabilirmiyim

miskokulu

Canım ailem
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
200
24
boğazım acıyor ve köpük gelecekmiş gibi oluyor ilk defa böyle bişey oldu ayrıca mide bulantımda var...sizce hamile olabilirmiyim...:nazar::nazar::nazar:

test yaptırmadım adet günümde geçmedi yani hamile kalmak için çabalıyoruz...bu gibi şeyler ilk defa oluyor bende boğaz acıması mide yanması gibi değişiklikler buda heyecanlandırdı haliyle hamilelik belirtileri olabilirmi diye soruyorum

test yaptırmadım adet günümde geçmedi yani hamile kalmak için çabalıyoruz...bu gibi şeyler ilk defa oluyor bende boğaz acıması mide yanması gibi değişiklikler buda heyecanlandırdı haliyle hamilelik belirtileri olabilirmi diye soruyorum

hamilelik belirtisi değil daha çok midenizi üşütmüşsünüz gibime geldi. mide bulantısı 6. haftalarda oluyor, boğaz acıması ve mide yanması ise gebeliğin son aylarında. bunlar gebelik belirtisi değil ama gebe olmadığınız anlamına gelmiyor üşütmemeye gayret edin. inşallah bu ay bebeğinize kavuşursunuz.

boğazım acıyor ve köpük gelecekmiş gibi oluyor ilk defa böyle bişey oldu ayrıca mide bulantımda var...sizce hamile olabilirmiyim...:nazar::nazar::nazar:

canım hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsan sakın ümitlenme.kim bilr belkide hamişsin belkide rahimin bomboş.seni üzmek istemem ama boğaz ağrısı mide bulantısı kesin gebelik belirtisi değildir kendimden biliyorum biraz üşütünce midem bulanıyo ne var ne yok çıkarıyorum hatta yağ kokusunu aldığım an gidip istifar ediyorum.ama hamile değilim.iki senedir kalamıyorum ve iki sene içinde her ay hamilee zannettim kendimi ve artık değilim diyorm umutlandığımda kızıyorum kendime.ilk düşüğümde biraz akıntım oldu adetim geçmişti.adet günü çok az kan gelmişti..başkada hiç bi belirti yoktu göğüs acıması bile adet olunca herkezde oluyo ancak adet gününden en az 2 3 gün önce tes yap ve rahatla:emir_bebek:

slm arkadalar,
ben her ay regli öncesinde bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum zaten ..karnım biraz çıkıyor,göğüslerim büyüyüp acıyor,iştahım açılıyor,kendimi gergin hissediyorum ve gazım oluyor..bu ay aşılama yaptırdık ve aynı şeyleri yine yaşıyorum acaba yine reglimi olucam merakla beklemekteyim..

herşey olabilir canım sende bekle ve test yap iki ara bi derede kal ümitlenirsen mahvolursun benim gibi

X