kızlar bişi sorcam

sevgiyle

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
221
2
12 haftalık hamileyim kasıklarımda ve karnımda bazen ağrı oluyo bu normalmidir lütfen bilgisi olan arkadaşlar cevap yazsın

valla bende 34 haftalık hamişim halen karnıma ve kasıklarıma sancılar giriyor..ilk dönemler ağrılarım daha şiddetliydi belime sancı girdiği zamanlar kanamam oluyordu..doktor karnıma giren sancılar için gaz sancısıda olabilir demişti..kendine dikkat et bide mutlaka doktoruna danış..

bebek büyümeye başladığı için bunlar çok normal karın kasların ağrıma yapabilir çünkü içindeki bebek gelişiyor..

fakat düzenli olarak ağrılarını takiple canım eğer şiddet olarak dayanılmayacak gibiyse ki öyle olmasada hemen doktor arkadaşlarımıza gitmende çok büyük yarar var canım..

umarım sağlıklı sıhhatli bir bebeğin olur yardımcı olabildiysem sevindim...

bu arada 7. aylardan sonra balık ürünlerini yemek çocuk zekasını olumlu yönden etkiliyor nörolojik olarak bu kanıtlanmıştır... bilgilerine güzel anne adayımıza kolay doğumlar dileğimle..sevgiler..

çok teşekkür ederim hepinize ağrılarım çok şiddetli değil ama yinede korktum doktorumla randevum 1 hafta sonra onada sorucam mutlaka ayrıca güzel dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim

benimde oluyo canım dr a dün gittim dediiki belden vuran ağrı tehlikeli diye o yoksa korkma dedi
haberin olsun canım

hiç merak etme canım ben 18 haftalık hamileyim özellikle akşamları çok sancım oluyo sanırım yoruluyorum ondan doktorum kese büyüdüğü için olur bööle sancılar dedi eşşek sıpaları bizi mahvediyolar ama olsun değersırnaşık şey

X