kızlar birşey sorabilirmiyim.

alev16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
25
2
uzun zamandır forumu takip ediyordum.yeni üye oldum.bendede polikistik over var.2 kere aşılama yaptım tutmadı.enson 16 kasım da adet oldum.ama 6 aralıkta tekrar 3 gün süren kahveengi lekelenme türünde akıntım oldu.içimde bi his vardı sanki bu ay oldu diye.
yine burda okuduğum kadarıyla sabah idrarımı üstündeki tabakaya göre hamilelik olup olmadığını denemek için idrarımı beklettim.öğleden sonra gebelik testi yaptım ama sabah idrarı daha net çıkar diye sabah beklettiğim idrardan yaptım negatif çıktı.şimdi benim merak ettiğim acaba 4 saat falan beklemiş idrarla test yapılırmı geçerlimidir.yoksa birdaha test yapayımmı.

4 saat bekleyen idrarın sağlıklı sonu vereceğini sanmıyorum canım yaa, bence sen sabah idrarınla hiç bekletmeden yap bikere de, inşallah hamilesindir...:teselli:

alla alla nie bekletip yaptın ki testi bence normall idrarla test yap tekrar ama bu arada adetin geçtimi ki benimde 15 kasımdı en son tarihim ama bende hala olmadım benim düzensiz olduğu için hala bekliyorum

testlerin içindede yazıyor zaten idrarın bekletilmemesi gerekiyor, bence testi tekrarlamalısınız. inşallah hamilesinizdir :))

arkadaşlar.şimdi şöyle anlatayım size.en son 16 kasımda oldum oda daha önceki adetimden 50 gün sonra oldu.daha sonra 6 aralıkta 3 gün süren kahverengi lekelnmem oldu ama benim normal adetlerimde hep öyledir.normal bi kanama olmaz.sadece lekelenme şeklinde.6 sından sonra kasıklarımda batma falan hissettim ve devamlı uykusuzluk da var.burası küçük bir yer 2 tane eczane var 15 yıldan bweri her ay test aldığım için eşimde bende artk utanır olduk.nette araştırıken idrarı bekletip gebelği anlayanları okudum deneyim dedim.sabah okula giderken ilk idrarı sakladım.öğlende dayanamadım yine test aldım.sabah idrarında yapılmas önerilir ya hep bendeki akıl işte bende beklettiğim idrarla yaptım.sonra yine acabalar beynimikurcalamaya başladı bende size danışayım dedim.eğer 6 sı yerleşme kanamasıysa adetim 9 gün geçmiş demektir.
bide birşey daha sorabilirmiyim yine burdan okuduklarıma göre ovulasyon testleri eğer hamileiseniz pozitif gösteriyormuş.bende de tükürükle bakılan mikroskoblardan var.acaba oda gösterirmi.ben onda daha bişey göremedimde

X