Kızlar birkez daha yanımda olun desteğiniz dualarınız birkez daha benimle olsun

E

EU2

Ziyaretçi
BUGÜN İTİBARİYLE BABANNEMİN 7'Sİ OLDU VE BEN BUGÜN YANİ PERŞEMBE GECESİ BABANNEMİ O HASTANEDE BABANNEMLE KONUŞURKEN KAYBETTİM senağlama
BABAMA MESAJ ATTIM DÜN GECE ...

Babam biz seni çok seviyoruz, 3'ümüzünde (annemin ablamın ve benim) sana ihtiyacı var bizim için lütfen sağlam kal senin dedem ve babannem için hissettiklerini biz senin için hissediyoruz seni çok seviyoruz ve hep yanındayız sende bizimle ol güçlü ol lütfen bizim için...senağlama

Sizlerden bir isteğim var bu akşam babannem ve dedeciğim için yasin okuyaabilirmiyiz hepberaber?? kaç kişi okursa okadar makbul geçer benim için?? ali ve hatun kulunun ruhu için diyede bitirelim yasinimizi olurmu kızlar??:Saruboceq:

Canım,ben ne yazıkki okuyamadım ama haftaya mutlaka okuyacağım.a.s.Bende 1 Fatiha okudum.Allah kabul etsin inşallah Dua larınızı:Saruboceq:

çok teşekkür ediyorum bitanem.. bende yasinimi okudum dualarımı ettim şimdi bitirdim herşeyii.. gece 2.30 gibide tevcid namazına kalkıp dualarımı edicem namazdan sonra

Allah rahmet eylesin inşallah dualarınız kabul olsun kabirlri nur dolsun sizin kayıplarınızında tüm rahmetli kardeşlerimizinde.....

Allah rahmet eylesin benmde dedeciğimin 7 si bugün iilk acımz, bende yasinimi okudum şimdi, senin rahmetli babaanne ve dedenede dua ettim, sende benim dedeciğime bi dua edip ruhuna bağışlarsan sevinirim. rabbim sabırlar versin canım çok zormuş. nur içinde yatsınlar. dedem ferit demir.

nesrin başınız sağolsun aynı acıyı aynı günlerde yaşıyoruzz canım arkadaşım.. birazdanda namazımı kılıcam duamı edicemm dedeciğini ismini yazarmısın adıyla dua edim bitanemm...

şu an yalnızca fatıha okuyabıldım canım,ALLAH rahmet eylesın,dedenınde hepımızın gecmıslerınınde gunahlarını affetsın.......mekanları cennet olsun ınsallah:Saruboceq::Saruboceq::a015:

amiiinnn çok teşekkür ederimmm bitanem ALLAH RAZI OLSUN

canıım konunu yeni gördüm bitanem
bu hafta yasini okuyamam malum dönemimdeyim ama haftaya mutlaka okuycam
yasini her okuduğumda da aklıma gelirse inşallah onların ruhlarına da hediye edicem arada okuyorum ve hediye ediyorum ölmüş tanıdıklarıma inşallah bundan sonra babannen ve dedenide yadedicem tatlım sen mutmain ol
ve yeter ki dik durmaya çalış baban dönücek ya o dönene kadar toparlan canımsın şimdi ağla ağlayabildiğin kadar açılırsın ama baban gelince ağlamak yok demi canım ona destek olmak için serinkanlı olman gerekiyor

ZEYNEBİMMMM ÇOK TEEŞKKÜR EDİYORUM BİTANEMMM EVET İYİYİM DÜZELDİM DÜZELMEK ZORUNDAYIM ÇÜNKÜÜ bugün öğlen babamlar camide babannem için mevlüt okuttu 7.si olduğu için veee babamlar bu akşam 5.30 otobüsüyle yola çıktılar büyük dayım ve yengemle.. Yarın 11.30 12 gibi burdalar kahvaltı hazırlayıp onları beklicem.. Can parçamla kanım geliyor annemle babam geliyorrr

işte bu canım arkadaşım işte bu tabi ki düzeleceksin
mevlidiniz hayırlı olsun bitanem Rabbim mekanını cennet eylesin kabir azabı ve cehennem ateşinden korusun inşallah yat biraz dinlen yarın bomba gibi karşıla baban ve anneni
canıııım hayırlı torun hayırlı evlat çok yakında hayırlı bide eş olacak olan belinayım benim

zeynebimmm inşallah hayırlı bir evlat'ıdır inşallah hayırlı bir tornumdur... bitanem saat 2.30 gibbi tevcid namazımı kılıp kenzul arş duasınıı okuyup öyle yatıcam bitanem... 01.45'de babannem vefaat etti bu gece ve ben dualarımı edip öyle uyicammmm zeynebim

Belinay, Allah dualarımızı kabul etsin ben dün gece babannen, deden, toredo'nun babası ve canım babam için okudum Yasin'i İNŞALLAH kabul eder RABBİM...

Belinaycım hem senin babaannene dedene babana ve ailene, hemde Nesrin'in, Burcu'nun yakınlarına, ölüm acısıyla yanan yüreklere, dualar ettim, sabırlar diledim.
Rabbim kabul etsin inşallah.
Nerede dualara şifalara ihtiyacı olan varsa dualarımız onları bulsun hayırlısıyla.

çok teşekkür ediyorum bitanem.. bende yasinimi okudum dualarımı ettim şimdi bitirdim herşeyii.. gece 2.30 gibide tevcid namazına kalkıp dualarımı edicem namazdan sonra

Allah,kabul etsin canım.:Saruboceq:Nur içinde yatsınlar,mekanları Cennet olsun inşallah.a.s.:nazar:

canım benim çok sağol, tüm duaların kabul olsun, herşey gönlünce olsun. dedem Ferit demir.

tamam bitanemmm ferit dedeciğim içinde dualarım olucak artıkk... Benimde annemin kızlık soyismi demir :)

Canım sana geçikmeli de olsa dileklerimi ilettim...

Bir kez de burdan ileteyim... Allah rahmet eylesin, Allah sizlere ömür versin inşallah...

Duanı da okuyacağım buna emin ol...

bitanem benim çok teşekkür ediyorum sana birkez dahaa öpüyorum tatlım yeğnime iyi baakk

X