Gebeliğe Hazırlık Kızlar Bir Yardım Edin Lütfen Gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cerenimo13

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2021
25
18
26
Kızlar selamınaleyküm. Her ayın em geç 14'ü adet olurum. Bu ay 17 oldu hala gelen giden yok. Gecikme yaşıyorum. Daha önce en son 17 yaşımdayken bir kere gecikme yaşamıştım onun dışında hiç gecikme yaşamadım. Erken gebelik testi yaptım negatif. 30-31 günde bir adet olurum. Haliyle yumurtlamamda geç oluyor biraz. Ama geç döllenme oldu da testte mi çıkmadı? Adeti geçip testte negatif görüp sonra pozitife dönen var mı? Belirtilerim var ama henüz kan testi yaptırmak istemiyorum üzülmemek için. Sizce ?

Muhtemelen erken olduğu için çıkmaz ben de yaşadım aynısını kan testine gittim 2 defa çıkmadı bence biraz daha bekle derim

Muhtemelen erken olduğu için çıkmaz ben de yaşadım aynısını kan testine gittim 2 defa çıkmadı bence biraz daha bekle derim
Aynen canım bende erkenden kan testi vermek istemiyorum. Seninde adet geçtikten sonraki testlerinde mi negatif çıktı? Kaç haftalıkken gözüktü bebişin?

Aynen canım bende erkenden kan testi vermek istemiyorum. Seninde adet geçtikten sonraki testlerinde mi negatif çıktı? Kaç haftalıkken gözüktü bebişin?
Benim henüz bebişim var mı yok mu bilmiyorum test yaptım ilk silik çıktı bozuk diye düşündüm ardından bidaha yaptım o da aynı şekilde silikti ben de bekliycem bakalım

Kan testinde idrar göre daha erken belli olur. Hormonlar önce kanda değişir sonra idrara yansır. O yüzden kan vermek daha garanti.

Benim henüz bebişim var mı yok mu bilmiyorum test yaptım ilk silik çıktı bozuk diye düşündüm ardından bidaha yaptım o da aynı şekilde silikti ben de bekliycem bakalım
Hamile kaldinız mı üzerinden cok zaman geçmiş ama bende suan aynı durumdayım kaçtane test yaptim hepsi silik cikti adetim 1gün gecikti hemen kan testi yaptim ama negatif suan 3 gün geçiyor adetimden ama hala adet olmadim sizde hamilemiyim gec döllenme olmus olabilir mi

Yok canım ben kalmadım regl oldum ve bitti çalışmalara devam 5 6 testim pozitif çıktı ama kimyasal gebelik geçirdim sağlık olsun herşey Allah'tan streste dayalı da gelmeyebilir bekle biraz daha

Kimyasal gebelik nasıl oluyor ki bende kimyasal gebelik olabilirmiyim ki
Yani canım onu bilemiyorum
Bak düşün bu benim en son ki testim di sonuncusu yani öncekiler 4 tanesi de bundan biraz daha silikti hepsi pozitif çıkıp kanda 0.227 çıkmıştı değerim doktorda herkeste kimyasal gebelik dedi yani

Eklentiler

• IMG-20211219-WA0000.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 68
peki bu testi kac gunluk gecikmeden sonra yapmistinizda silik cikti cunku bende suan galiba ayni durumdayim reglim gecikti 4 gun oldu ama testler negatif cikti gec dollenme olabilir mi diye dusundum yumurtlamam 6 ocaktaydi kac gun sonra netlesir acaba

İşte haftanı doldur bidaha yap test kesin sonuç alırsın o zaman pozitif silik çıkarsa gider kan verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…