Kizlar bir sorum var

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
2.089
70
Kizlar ben doktordan randevu aldim eylul 2 ye. Ama o zaman benim hemen adet oncesine denk geliyor. Yumurtaliklarima, yumurta rezervime, yumurtlar gelisiyor mu vs. rahim bunlara baktircam insallah.

Sorum su: Acaba hemen adet oncesine degilde adet sonrasina mi randevu alsam iyi olurdu? Hemen adet oncesi yumurta gelisimi falan anlasilir mi?

Doktora giden, bu konularda tecrubeli arkadaslar beni aydinlatirmisiniz?

slm bence yumurtalıklar ıcın gıdeceksen dogru almıssın gıbı gelıyor bana cunku catlayıp catlamadıgını gorur

zaten yumurtalıklar dollenmeye musaıt olup olmadıgını yumurta catlamasından anlar ve yumurtalıklarından bu anlasılıyor

canım eğer yumurtaların gelişimine diyorsan adetin 3.günü tekrar büyümeye başlıyorlar ona göre 1-2 defa gitmen gerekirki doktor gelişiminin nasıl olduğu hakkında sana bilgi verebilsin
rahime baktıracaksan en iyi adet zamanında görüldüğü söyleniyor buda mantıklı çünkü her adette rahim temizlenirmiş temizlenmediğindede kist v.s görülürmüş
vede sitede genelde adet döneminde doktora gidildiği dikkatimi çekti hatta tahliller bile adetin 3.günü yapılıyor
son olarak bunları tamamen bu siteden edindiğim bilgiler dahilinde vede sırf sana yardımcı olabilmek adına yazıyorum çünkü ben daha doktora gitmedim ama birgün gidersem adetimin 3.günü gitmeyyi düşünüyorum
sonun sonu olarak seni sefiyorum:))))

Cok tesekkurler canim, bende seni seviyorum:)))

Ama benim adetim ne zaman gelcek bilemiyorum ki!! Kac aydir bir erken bir gec oluyor, artik ortalama birgun dusunup ona gore ayarlicam kendimi.

Yada ben adet olmadan gideyim, doktor bana ona gore bir daha gel falan der. Hem adet oncesi gideyim ki adetin 3. gunu yapilan hormon testleri icin doktordan yazi alabilirim boylece. Burda doktordan yazi almadan hicbir sey yaptiramiyorsun maalesef.

ordaki sisteme göre sen gününü ayarla canım hayırlısı bakalım doktor ne dedi bildirirsin bizedeöptüm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…