Rüya Yorumları kızlar bir rüya gördüm rüyayı yorumlayabilen biri varsa yazabilirmi

prettywitch

Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām,
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
1.371
12
rüyamda aşırı derecede yağmur yağıyor resmen bardaktan boşalırcasına ve ben hamileymişim ama karnımda acayip bir ağırlık hissediyordum rüyada sonra annem yanımdaydı ve bir yerde durup şurada bekleyelim ıslanmayalım diyordu sonra uyandım çok tuhaftı:sm_confused:

hayırdır hayır :lepi:

rüya tabiri yapılan bölüme yazarsan belki birileri yorumlar

her rüya yorumlanmaz çok kafaya takma bence

rüyamda aşırı derecede yağmur yağıyor resmen bardaktan boşalırcasına ve ben hamileymişim ama karnımda acayip bir ağırlık hissediyordum rüyada sonra annem yanımdaydı ve bir yerde durup şurada bekleyelim ıslanmayalım diyordu sonra uyandım çok tuhaftı:sm_confused:

canım rüyada hamilelik iyidir. karnın ne kadar büyükse o kadar güzel olaylar yaşayacağın anlamına gelir. evlilik anlamına da gelir. ancak her yağmur rüyası aynı yorumlanmaz. mesela ne giyiyordunuz? yağmura uygun kıyafetleriniz var mıydı? bulunduğunuz yer,çevre bu yağmurdan zarar görüyor muydu? biraz tarif etsene buyrunnnnnnnnn

yok çevreye falan zarar vermiyordu sadece çok fazla yağıyordu bir mağzanın önünde duruyormuşuz rüyada yağmurun geçmesini bekliyormuşuz karnımda çok fazla büyük değildi 4 aylık falan gibi elimle karnımı tutuyordum bir ağırlık hissediyordum

canım özür dilerim çok beklettim seni
bu rüya güzel bir rüya. bence karşına iyi bir kısmet çıkacak, bu kısmet iyi bir iş veya evlilik olabilir. Eğer bir süredir olmasını istediğin ama umudu kestiğin birşey varsa o şeyin önü açılabilir. Yalnız annen biraz ürkecek sanırım bu kısmetten, seni korumaya çalışacak. Bence kısa süre içinde seni hem şaşırtıp hem mutlu edecek birşeyle karşılaşacaksın. Annen engel olmayacak, sadece seni koruma içgüdüsüyle hareket edecek. Eğer böyle birşey olursa haber ver bana :)

tmm cnm aslında çok doğru yorumlamışşın canım öyle birşey var yani erkek arkadaşım var ama annem bazen sorun çıkartıyor olmaz falan diyor çok uzakta diyor

X