Saç Bakım Ürünleri Kızlar bir kaç sorum var yardımcı olurmusunuz?

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
bugun eczaneden evigen ampül ,avicap jel kapsül,A vitamini .Bepanthen ampül aldım bunlardan birer ampül şampuanıma katsam bi zararı olurmu bi kaç kşiden okumuştum kattıklarını amam A vitamini de bi soruyum dedim onunda faydalı olduğunu duymuştum saçlarım çok yıpranık durumda ondan besleyici bi şampuan elde etmiş olmam lazım fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var :KK71:

Canım bu ampulleri şampuana koyarsan ilk birkaç yıkamada etkisini görürsün sanırım. Birkaç günden sonra etki etmeyebilir. Benim de kardeşim doktor ondan biliyorum, şampuanın içine kırmama gereksiz demişti. Ben de bemix falan aldığım zaman bademyağıyla kafama sürüyorum direk, açtığım anda kullanıyorum yani

Bu arada benim şampuanımın içinde rendelenmiş sarmısak ve biraz bal var. Ben birkaç aydır çok faydasını gördüm. Kokuya dayanırım dersen tavsiye ederim:KK1:

bugun eczaneden evigen ampül ,avicap jel kapsül,A vitamini .Bepanthen ampül aldım bunlardan birer ampül şampuanıma katsam bi zararı olurmu bi kaç kşiden okumuştum kattıklarını amam A vitamini de bi soruyum dedim onunda faydalı olduğunu duymuştum saçlarım çok yıpranık durumda ondan besleyici bi şampuan elde etmiş olmam lazım fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var :KK71:

canım ben sinameki otunu kaynatıoum 1 su bardagı kadar alıoum içine bemiks ampul evigen ampul bepanthen ampül badem yağı hint yağı katıoum. Saçıma döküoum 2 saate yakın beklioum sonra şampuanla güzelce yıkıoum kışın sarımsaklı şampuan kullanıoum ama yazın olmuo kokuo sanki :KK25: saç kremi de kullanıoum bolca ve kuaförden aldığım besleyici bi yağ var 2 fısta ondan sıkıoum mis gibi. :KK34:

Kızlaar glis total repair şampuanımın içine 3 tane bepanthen,2 evigen,3 jel kapsülü patlattım A vitamini iyice çalkaladım kırıklarım varya resmen neme doydu ve nem kazandı ben saçımı hiç bukadar yumuşak olduğunu hatırlamıyorum okadar iyi geldi ki anlatamam ya yanan ve yukarı toplanan saç uçlarımın şekli düzeldi çok mutluyum :KK62::KK62::KK62::KK52:

şampuana koyabilirsin canım hiçbir zararı olmaz, ancak şampuanı bir kaba boşalt öyle karıştır ve kutuya geri doldur...

X