Gebeliğe Hazırlık Kızlar bir bakın lütfen.....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C

ceydaselin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ceydaselin
benim süpheli iliskimin üzerinden 10 hafta geçti, altıncı haftanın sonunda idrar testi yapmıştım ve negatif çıkmıştı sonra reglde oldum ama şimdi karnımda bir şişlik var ve her sabah az da olsa mide bulantım oluyor. bu süre zarfında adet gördüm ama üzerine de görmüş olabilirim diye düşünüyorum. bunlar psikolojik mi yoksa hamile olabilirmiyim bilmiyorum... yani 10 haftalık hamilelikte karın belirgin olarak şişermi, yarın sabaha bir test daha alıp yapayım diyorum idrar testi, sizce eğer hamileysem 10 haftada kesin sonucu verirmi. bilen arkadaşlarım cevaplayabilirse çok sevinirim.

• Konu Sahibi ceydaselin
şüpheli derken neyi kasdettin.nasıl şüpheli.bence adet gördüysen hamile degilsindir.üstüne görme öle günlerce adet kanaması gibi olmuyor diye biliyoırum...

• Konu Sahibi ceydaselin
canım neden idrar testiyle yetiniyorsun. şüphelerinden kurtulmak için kanda gebelik baktır hemen. lütfen.

• Konu Sahibi ceydaselin
cnm konuyu hep tekrar tekrar farklı yerlerde açmışsın konuların kapatılabilir ve banlanabilirsin haberin olsun...

• Konu Sahibi ceydaselin
yani son ilişki tarihim demek istedim eşim askere gittiğinden dolayı yazdım onu.
alerjim olduğundan kan veremiyorum, kızlar bilen varmı cevaplasın lütfen on haftalıkken idrar testinde kesin sonuç verirmi

• Konu Sahibi ceydaselin
cnm bence hamile degilsin çünkü bu zamana dek kesin idrarda çıkardı ama eger hamileysende bence bukadar çok takma derim.neden bu kadar yıpratıyosunki kendini.evlisin eşin sen ve bide bebeginiz katılır yuvanıza :))

• Konu Sahibi ceydaselin
eğer bir ilişkide gebelik oluştuysa ilişkiden sonra en erken 10. günde kanda gözükebilir idrarda ise 15.günden sonra gözükür.ama bnım bı tanıdıgım 1.5 aylıkken ıdrarda cıkmadı bence bu kadar kafaya takmaktansa kan tahlılı yaptır ustune gorme herkeste farklı oluyor dıye bılıyorum ıdrar testlerne guvenme negatı cıksada şuphe duyucaksın kesın sonucu alırsın kan thlılıyle

• Konu Sahibi ceydaselin
ewt söylenenlere bende katılıyorum alerjın varmış ama kan testi daha kesin bi sonuç verir ben mesela ilk denemem de hamile kaldım 5 gün gecikti adetim idrar testi aldık sonuç pozitif çıktı bence bi daha al dene en azından aklında kalmaz hem stresden de uzak dur bebeğim sen bebek istiyosan asla üzülme ve strese girme

• Konu Sahibi ceydaselin
eşim askerde olduğu için istemiyorum o yüzden böyle tedirgin oldum, bu sabah bir tane daha alıp sabah idrarıyla yaptım kızlar ve negaif çıktı, sizce artık hamile olmadığımdan emin olabilirmiyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…