Göz Makyajı kızlar bir bakar misiniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
jel eyeliner seviyorsanız maybelline eye studio lasting drama, fırçasıyla beraber geliyor. likit eyeliner istiyorsanız da golden rose'un diplinerını tavsiye edebilirim, çok övülüyor. flormar'ın diplinerı birkaç saat sonra hafif akma/soluklaşma yaptığı için gönül rahatlığıyla öneremem.

JEL hic kullanmadım güzel oluyormu teşekkürler Yorum icin

JEL hic kullanmadım güzel oluyormu teşekkürler Yorum icin

teşekkür ederim. ben uzun süredir sadece jel ürün kullanıyorum. yüzde yüz şu tip eyeliner daha iyi diyemeyiz, zevke tercihe göre değişir. biraz bahsetmek gerekirse:

+jel eyeliner bereketlidir, likit eyeliner 3 ay gitse (ki zor gider) jel ürün 6 aydan bile fazla idare eder.

+renk olarak likit eyeliner biraz daha keskin durur, jel eyeliner daha tok, kremsi durur. siz ıslak görünümlü eyeliner seviyorsanız likit kullanın.

-ince, keskin bir fırça almazsanız istediğiniz gibi ince, kuyruklu eyeliner çekemeyebilirsiniz jel ürünlerde. likit eyelinerın fırçası sabit olduğundan pratiktir. çantaya at çık.

- inglot, bobbi brown gibi iyi markaların jel eyelinerları bile zamanla kuruma yapabiliyor. bunları tekrardan yumuşatıp hayata döndürmek mümkün ama pratik değil işte.

Canım avonun ürünlerine bak istersen kesinlikle çok kalıcı ve kaliteli oluyor..

merhaba, dipliner kullanıyorsanız rimmel london dipliner, likit eyeliner kullanıyorsanız essence waterproof mavi kapaklı, jel denemek isterseniz maybelline öneririm ancak maybelline in içinden çıkan kesik uçlu fırça ile ince eyeliner sürmek zor olabilir bu yüzden ince bir fırça da edinmenizi tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…