Kizlar Bilgisi Olanlarin Cevaplarini Bekliyorum

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Yaf gene benim aklima birsey takildi diyeceksinizki bu kizin kafasi hep birseylere takiliyo ama bosluktan heralde.sırnaşık şey

Bebeklerin huyu ahlaki yapisi hangi aylardan sonra basliyo yani anne hani sinirlenirse bebekte etkilenir falan yada diger etkenler.Cunku hamileligimin ilk haftalari cok stresli ve uzgun gecti simdide dusunuyorum acaba cocuga etki ettimi diye.Cunku hala daha bazen sinir stres yapabiliyorum ama hepte aklim cocukta oluyo sizce hemen etkilenirmiki daha 9 haftalik :uhm::uhm:

• Konu Sahibi EU1
canım ben onu bilmiyorum ama ilk 3 ayda bebeğin zeki olması için bol bol balık ve ceviz içi yemen lazım hayır balıkda çıkmışken bence bol bol ye...bende eylülde hamile kaldığımı öğrenmiştim tamda balık sezonu bütün kış haftada en az 3 kere
balık yedim...

• Konu Sahibi EU1
valla bende bebişin 4 aydan sonra annenin psikolojisine göre tepkiler vermeye başladığını duymuştum..ama bebiş büyüdükçe annenin sesini ,babayı tanıyor...aslında nette gebelikle ilgili bi çok site var burda bu soruların cevabını daha doğru bi şekilde bulursun..

• Konu Sahibi EU1
Sagolun kizlar.Bu arada balik sevmiyorum ben ne yapicam ben hemde burda taze pek yok hep dondurucalarda birde hac hurmasi zekayi gelistirir diye duydum simdi ondan yiyorum bakalim birde ceviz yerim ama zorlicam kendimi balik icin onun vitaminin yeri ayridir tabi.Onerileriniz icin sagolun arkadaslar..

• Konu Sahibi EU1
Canım Allah öyl ebir ayarlamış ki çok şükür bebekelr annelerinin mutluluğundan hmen etkileniyolar. stresten etkilenmeleri ise hemen olmuyor. stresin yarattığı etki ancak çok yoğun ve çok uzun süreli olması durumunda bebeği etkiliyormuş yani bizim o ağlamalarımız ne bileyim kocayşla vs.kavgalar üzüntüler bebekte kalıcı bir etki bırakmıyor ayar haftalar süren çok acı bir durum ya da ağır sstres olamdığı sürece. bir doktordan okumuştum. için rahat olsun!

• Konu Sahibi EU1

Ay canim valla Allah razi olsun nasil rahatladim simdi esime catiyorum hep oda yazik 12 saat caliyo uykusuz kaliyo fazla sabredemiyo sonra kavga cikiyo bende daha cok uzuluyorum.Ama simdi icim rahatladi valla.Cok sagol canima.s.

• Konu Sahibi EU1
kaç düşükten sonra kızımda 8 ay yattım 3 ay hastanede o kadar stresli sinirliydim ki kızmsa melek gibi nasıl uslu ne balık ne ceviz yedim süper zeki bir çocuk kreşe gidiyor sınıfın en küçüğü ama öğretmeni yaşının üstünde yetenekli diyor bence herşey yaradılıştan
birde uyuşturucu bağımlısı annenin süper zekalı çocuğu olduğunu okumuştum çok ilginç

• Konu Sahibi EU1

Aslinda o taraftan bakarsak oyle canim.Hersey Rabbimin diledigi sekilde olur sen istersen bir okyanustaki baliklari ye gene de zekasi dusuk olucaksa olur.Ama iste ben genede tedbirimi alayim degilmi geri Allahtan.Sagol cevabin icin canim..a.s.

• Konu Sahibi EU1
tabiki elimizden gelen herşeyi yapmalıyız sonra tevekkül

ben hep konuştum eşimle tartılşsak bile elim karnımda kızım seninle ilgisi yok dedimm.şimdilik huzurlu bi bebek ama zaman neyi gösterir bilemem...onlar herşeyi hissediyolarrr...

balık yiyemiyosan, ceviz ye canım, oda omega3 açısından zengin.

Kizlar verdiginiz bilgiler icin hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…