Kızlar Bilginize İhtiyacım Var,Lütfen...

seerpiil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
16
0
Kızlar bana bi bilgi verin nolursunuz.mayıs sonunda sürtünmeyle ilişkim oldu.(bakireyim)haziran temmuz adetlerimi gördüm normalde en fazla 2-3 gün gecikir ama ağustosta hayatımda ilk kez 5 gün gecikti adetim sonra adet gördüm.eylülde ve şimdi 2 gün önce de adet oldum.Ama burdan okudugum üstüne görme yazıları beni çok korkuttu,sürekli acaba mı diyorum.Çünkü biyerde biri tanıdıgının hamileliklerinde doğuma kadar sürekli adet gördüğünü yazmış.çok korkuyorum.en azından dr. gidip bi ultrasona girsem öyle bişey varsa görünür mü kızlar.içim rahat etsin.nolur kimseye anlatamıyorum.yardım edin bana kızmayın ama inanın kafam allak bullak oldu.

sürtünme yoluyla hamile kalman çok zor bir ihtimal.
Üstüne görme normal adet gibi değildir zaten.Bence hamile falan değilsin.Hamile kalmak o kadar kolay değil.

Ama içim rahat etsin istiyorsa test al eczaneden

teşekkür ederim inşallah öyledir ama dedim ya okudugum yazılar korkuttu ve korkutuyo beni.test almadan direk ultrasona girsem görünür mü bişey olup olmadığı ?

Görünür...Ama tam net olmuyor sanırım ben evliyim bnm de adetim gecen ay 10 gün gecikti ultrasona girdim emin olmak için kan testi yaptı doktorum çıkmadı birşey.
Evde kendim de hamileleik testi yaptım negatifti.
Artık testler çok güvenilir.

cevabınız için çok teşekkür ederim ama benim adetim 2 ay önce 5 gün gecikti ondan sonra gecikme olmadı hatta sonraki adetlerim 2 gün erken geldi.şu an adetliyim.adetten sonra test alsam olurmuki.hiç bilmiyorum. bide bide aradan 4 ay gecti ultrasonda belli olur heralde demi.onu merak ediyom.çok teşekkürler.

burada o kadar çok kişi var ki eskiden bende o arkadaşlarım gibiydim bebeğe sahip olabilmek için ilişkiden sonra saatlerce ayaklarımızı kaldırıyoruz, yok kürler, soğan suyu,maydanoz suyu falan bebek için uğraşıyoruz da sen sürtünmeyle mi hamile kalacaksın :26: imkansız .. hamile falan değilsin hiç boşa kafanı kurcalama

sürtünme ile hamile kalınsaydı şu an çocuğum olurdu hemde çoğul gebelik olabilirdi
adet gördüm diyorsun o senin bahsettiğin yerleşme normal adet değildir
diyelimki hamilesin ve 4 ay diyorsun ne yapacaksın?

arkadaşlr 25 yaşında bir bayanm.uzun süren bir birlikteliğim var.en son 5 eylülde adet oldum.ancak 14 ve 29 eylülde erkek arkdaşmla sürtünme yolu ile birlikte olduk.sadece zevk suyu bulaşmış olabileceğinden korkuoruz:KK43:çünkü çarşsafta az ıslaklık vardı.şu an adet olmam gerkiodu ama olmadım.gebelik testi yaptım bir tane negatif.sizce gebe kalma ihtimalim ne akdr:KK43:okadr stres yaptımki.yaptığımzn hata olduğunun farkındayız.çok korkuoruz ikimizde çok pişmanız :KK43:

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.İçim rahat etsin diye kan testi yaptırdım Allahıma şükürler olsun 0 çıktı. Güzel Allahım siz isteyenlere nasip etsin inşallah.

X