Kızlar bilginiz var mi ?

Kızlar iş için bildiğiniz dua zikir var mi ?
Gazzâli’den; Her kim maksadına ulaşmak,insanlar arasında kabul görmek veya saadet içinde olmak,dilek ve hacetinin kabul olmasını ister ise bu zikirlere devam etsin.(el-Kevâkibül Lemmâah,19)

Dünya ve ahiret saadeti ve isteklerimiz için.

Pazartesi günü: ” La havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azim.(1000)”

Salı günü: “Allahümme salli alâ seyydina muhammed.”(1000)

Çarşamba günü: “Estağfirullahel azim.(1000)”

Perşembe günü.” Sübhânnellâhi ve bi hamdih.(1000)”

Cuma günü:” Ya Allah”(1000)

Cumartesi günü: “Lâ ilâhe illellâh.”(1000)

Pazar günü: “Ya Hayyü Yâ Kayyûm(1000)

gazzali yi arastır istersen aklına yatarsa oku tatlım kendini zorlamadan tabi ben baslayacagım ama cok fazla zikrim ve duam var ya latif esmasını da çekebilirsin

Gazzâli’den; Her kim maksadına ulaşmak,insanlar arasında kabul görmek veya saadet içinde olmak,dilek ve hacetinin kabul olmasını ister ise bu zikirlere devam etsin.(el-Kevâkibül Lemmâah,19)

Dünya ve ahiret saadeti ve isteklerimiz için.

Pazartesi günü: ” La havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azim.(1000)”

Salı günü: “Allahümme salli alâ seyydina muhammed.”(1000)

Çarşamba günü: “Estağfirullahel azim.(1000)”

Perşembe günü.” Sübhânnellâhi ve bi hamdih.(1000)”

Cuma günü:” Ya Allah”(1000)

Cumartesi günü: “Lâ ilâhe illellâh.”(1000)

Pazar günü: “Ya Hayyü Yâ Kayyûm(1000)

gazzali yi arastır istersen aklına yatarsa oku tatlım kendini zorlamadan tabi ben baslayacagım ama cok fazla zikrim ve duam var ya latif esmasını da çekebilirsin
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun bakcam bunlara

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun bakcam bunlara
Allah hepimizden razı olsun çok zor ve çetrefilli zamanlar geçiriyorum ama Allah a sıgındım çünkü başka sıgınacagım kimse yok hakkını helal et bu arada

Allah hepimizden razı olsun çok zor ve çetrefilli zamanlar geçiriyorum ama Allah a sıgındım çünkü başka sıgınacagım kimse yok hakkını helal et bu arada
Allah yardimcin olsun canım hepimiz bireylerle imtihan oluyoruz hangimiz zor zamanlar gecirmiyo ki mutlu gozuksede herkesi bi derdi var Allah ne sikintiniz varsa yardimci olsun sinavini kazandığımız kullardan eylesin
Est bu arada ne hakki varsada helali hoş olsun

Allah yardimcin olsun canım hepimiz bireylerle imtihan oluyoruz hangimiz zor zamanlar gecirmiyo ki mutlu gozuksede herkesi bi derdi var Allah ne sikintiniz varsa yardimci olsun sinavini kazandığımız kullardan eylesin
Est bu arada ne hakki varsada helali hoş olsun
benim hakkım varsa benim kide helal olsun

X