Kızlar bi yorum yapın bi bakın ya

Petunyal1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
109
47
27
Kızlar ben 28 temmuzda 43 beta ile hamile olduğumu öğrendim iki gün sonra katlanarak arttı
7 Ağustos da düşük yaptım veya kimyasaldi her neyse ..
doktor korunmayı gerektirecek bir durum yok tekrar deneyin dedi bizde kanamam bitince devam ettik ilişkiye
Baş ağrısı için doktara gittim ilaç yazmadan belki bir ihtimal varsa diye beta istedi doktor tarih ise 29 Ağustostu ve gebelik yoktu tahlil sonucuna göre.
Sorum şu 29 Ağustostan sonra 1_2 si gibi kahverengi leke oldu bir iki gün sürdü geçti
Bugün sabah test yaptım ve silik çizgi gördüm
Kafam allak bullak oldu şimdi gebe olabilir miyim başka testte yoktu böyle bir şey mümkün olabilir mi yaşayan var mı lütfen yazın bişeyler

Parol gebelikte kullanan cok kişi var cok stres yapmayın doktorunuzu dinleyin tabi ki, kimyasal olduğu için ara vermenize gerek yok düşük olsaydı 3 ila 6 ay önermiyor doktorlar denemeleri psikolojik de olabilir ama eğer Adet geciktiyse test yapın isterseniz

Yarin tekrar yapacağım

Bi arkadaşımda geçen yıl aynı şeyi yaşadı kimyasal gebelik geçirip üstüne bir daha adet olmadan hamile kaldı ve kızı dünyaya geldi bile inşallah seninde öyle olur strese girme güzel düşün güzel olsun muhtemelen hamilesin yarın testi tekrarla

Ah canım benim valla bilemedim rabbimin hazinesi bol
Allah'ım aratmadan kolaylıkla güzellikle nasip et dedim yarın mutlaka haber edeceğim
Yüreğime bir esinti getirdin Allah razı olsun kardeşim

Ah canım benim valla bilemedim rabbimin hazinesi bol
Allah'ım aratmadan kolaylıkla güzellikle nasip et dedim yarın mutlaka haber edeceğim
Yüreğime bir esinti getirdin Allah razı olsun kardeşim
Hepimizden razı olsun hazinesinden hepimize nasip etsin inşallah sağlıklı sıhhatli evlatlar mutlaka haber ver senden güzel haber alicaz gibi hissediyorum

Merhaba kızlar gögüs agrım bugün daha da çoğaldı yani dokununca agrımıyor ama gögüs uclarım sızlıyor ucları yanıyor. Kremsi yogun akıntım 3 eylülde gelmişti 2-3-5 değerlendirmiştim uygulamaya göre adetim 14 eylül yumurtlamadan sonra 5-6 günde böyle belirtisi olan var mı ? Tahmini adete 6-7 gün var ve benim adetim düzensiz geçen ay ilaçla oldum bu ay ilaç kullanmadım olmama ihtimalim yüksek cünkü ilaçsız adet görmüyorum böyle belirtisi olan var mı ? Ara arada cok hafif kasıklarımda sızlama oluyor.
Lütfen yardımcı olun

14 eylülden sonra test yapın bence

Benim ilkinde böyle olmuştu işte ince ince sızladı göğüs uçlarım , uykum geldi hep aşırı bir kasik ağrım olmadı ama ara ara olmuştu inşallah sende hamilesindir ben de adet sökücü ile adet görmüştüm Femara kullanmıştım doktor kontrolünde yani tedavi bebegiydi bir nevi nasip olmadı arkadaşın dediği gibi bı 3-5 gün sonra test yap

Teşekkür ederim rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin bilmiyorum ilk defa yaşıyorum. Önceden umursamaz aylarca ilaç kullanmazdım asla böyle bir şey yaşamamıştım. Dün gece sabaha kadar gögüs uclarım yandı belim kasıklarım yandı igne batması gibi yaşadım bugünde kalktım bacaklarıma kramp giriyor adet belirtisi gibi ama adet kadar şiddetli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…