Kızlar bi yardım etsenz

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
35
slm canlarım öncelikle en baştan başlaym bundan bundan yaklaşık 4 5 ay önce bulundgm şehirde gebelik okulu açıldı belli bi süre gebelikle alakalı egitim aldık gerçekten faydalı bi egitimdii ben ilk bebegimi kaybetmiştim daha bilinçli bi anne olmam için bu kurs çok faydalı olmuştu neyse bu okulda bebegimize mektup yazdık ben 1. oldum işte gazetecilerin önünde mektubmu okudum ama çok heycanlıydım :asigim: neyse biraz önce gebelik okulundan yine aradılar beni yılın annesi seçmişler gerçekten çok güsell bi duygu saglık bakanımız bana plaket vercekmişş ama ben o kadar heycanlıyım kii plaketi alırken mutlaka konuşma yapmalıyım biraz yardım etsenz bu konu hakkında çok ii olurrr hepinize teşekür ederimmm a.s. :enbuyukkk:

slm ekim seni tebrik ederim önce şunu söylemek istiyorum kendini akışa bırak bence duygularını dök kağıda mutlaka dökülecektir dizeler ama ilk önce heyecanını yen gerisi gelir nihayetinde karşındakide bir insan senden üstün değil adece mesleği farklı böyle düşün olurmu hadi şimdiden kolay gelsin tekrar tebrik ederima.s.:nazar:

slm canlarım öncelikle en baştan başlaym bundan bundan yaklaşık 4 5 ay önce bulundgm şehirde gebelik okulu açıldı belli bi süre gebelikle alakalı egitim aldık gerçekten faydalı bi egitimdii ben ilk bebegimi kaybetmiştim daha bilinçli bi anne olmam için bu kurs çok faydalı olmuştu neyse bu okulda bebegimize mektup yazdık ben 1. oldum işte gazetecilerin önünde mektubmu okudum ama çok heycanlıydım :asigim: neyse biraz önce gebelik okulundan yine aradılar beni yılın annesi seçmişler gerçekten çok güsell bi duygu saglık bakanımız bana plaket vercekmişş ama ben o kadar heycanlıyım kii plaketi alırken mutlaka konuşma yapmalıyım biraz yardım etsenz bu konu hakkında çok ii olurrr hepinize teşekür ederimmm a.s. :enbuyukkk:

tebrik ederim canım
bence hiç kimseye sorma yüreğinden ne geçiyorsa onları söyle
için sana doğru olanı söyletecektir orada özlem dolu bi anne var ondan daha güzel bi konuşmacı olabilir mia.s.

içten ol ve heyecanlıgı oldugu nu diyecek kelime bulamadıgını tskr ettigini söyle artı lütfen çocukalreımızı önemseyelim onlar yarının büyükleri dersiniz olur biter kısa ve öz bence

X