kızlar bi sorum var

Erence

sensiz olamam......
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
1.123
0
bu çatlak giderici kremden kullandınızmı hiç? gerçekten etkilimi acaba benim kesin kullanmam lazım ama güvenemiyorum( baya etkili gözüküyo ama heptende mafolmak istemiyorum bide ters etki yaparsa:tomato:

hangi krem arkadaşım?

Bence hiç bi kremin etkili olacağını sanmıyorum doktorlar bile çatlağın tedavisi yok dio ama kullanıp faydasını gören varsa tavsiye etssin bizde deniyelim :)

ay çatlayacağım hangi marka çatlak kreminden bahsediyorsunuz (

bepanthen mavi kullanıyordum ama bir faydasını görmedim kendi kendine gidiyor çatlaklarım..

pardon arkadaşlar adını vermeyi unutmuşum ya tv gösterid dün burda da reklamı oluyo bazen çok erkili gibi ama rejene diye bi krem işte

pardon arkadaşlar adını vermeyi unutmuşum ya tv gösterid dün burda da reklamı oluyo bazen çok erkili gibi ama rejene diye bi krem işte
Evet rejene etki yapiyormus cunku kullanan arkadaslarim var ama tabii sunuda sakin unutma cilt yapinin onemi var yani her kisi uzerinde ayni olmaz ( kirmizi ve pembe olanlari geciriyor beyazlari ise inceltiyor )ve bu sadece1 kerelik kullanim degil rejene bir kür gibi en az 3-6 ay kullanman sarttir

ben barıştım çatlaklarımla.. nasıl olsa geçmiyorlar.. kilo da verdim.. bırakda çatlaklarım kalsın
nerden belli olacak çocuk doğurduğumuz...:dilcikar:
:roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

selam arkadaşlar hamilelik öncesi kullanmaya başlamak şartıyla badem yagı geçiriyomuş ama dogum sonrası için bi etki yapmıyormuş bildigim kadarıyla bende bisoru sorsam eşim 2nci çocuk için ısrar ediyo neyapacagımı şaşırdım banada bi akıl verseniz oglum 22aylık oldu hamile kalsam arada 3yaş olacak ama ben karar veremiyorum ??

valla arkadaşlar ben mavi bepanthen kullandım ama pek bi faydasını görmedim..zamanla zaten geçiyor..şu an çatlaklar dikkatli bakınca hafiften görünüyor..ama beni rahatsız edecek kadar değil..

çatlaklar sonradan geçiyomu bilmiyorum ama hamilelik sırasında badem yağı ve bebe yağı kullandım hergün düzenli olarak çatlak filan olmadı.şekerler....meryem bende şuan hamileyim ve kzım var 20 aylık benimkilerin arası 23 ay olacak herkes iyi olur merak etme diyor.çalışmıyosan yap derim..

hayır canım çalışmıyorum benim oglan mayısta 2 olacak eşimse ısrar ediyo ve ben kaçamak cevaplar veriyorum hep banada aynısı söylüyolar geç kalma beraber büyüsünler diye söylüyolar ama genede korkuyorum

meryemcim benim çocukların arası 33 ay bayağı zor oluyo 4 yaş daha uygun bence ama şuda var 10 yaş da olsa kıskançlık oluyo asıl sorun bu zaten bi tanıdığım çocuğum kendi işini kendisi yapınca yapıcam diyo benimkide üstünü başını değiştirebiliyodu ama işler değişiyo kardeş gelince eşini biraz daha oyala bence...

zaten şuan oyalıyorum borcumuz bitmeden olmaz diyorum oda agustos gibi bitecek bakalım ozamana kadar daha vakit var ama arada genede olsun diye ısrar ediyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…