Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar bi sorum var göğüs ucuyla ilgili bakarmısınız?

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
Burda hepimizin göğsü küçük kızlar yardımcı olcağınızı düşünüyorum daha önce söylemiştim bi göğsüm diğerinden daha büyük diye , küçük olan göğsüm neredeyse dümdüz ve iki göğsüm arasında şöyle bi fark var büyük olanın göğüs ucu soğukta yada elim deyse hemen ucu çıkıyo , ama küçük olan göğsümün ucu kolay kolay çıkmıyo içe göçük gibi , şimdi bazı şeyler okudum o göğüs ucunun çıkmaması içe göçük gibi durması süt kanallarının kısalığından dolayı oluyormuş o zaman benim küçük olan göğsümün süt kanalları kısa bu göğüs küçük olduğu için mi acaba ? Burda çoğumuzun göğsü küçük sizlerin ucu hemen soğukta yada eliniz deyince belirginleşip çıkıyo mu yoksa zor mu çıkıyo içe göçük gibi ?

Burda hepimizin göğsü küçük kızlar yardımcı olcağınızı düşünüyorum daha önce söylemiştim bi göğsüm diğerinden daha büyük diye , küçük olan göğsüm neredeyse dümdüz ve iki göğsüm arasında şöyle bi fark var büyük olanın göğüs ucu soğukta yada elim deyse hemen ucu çıkıyo , ama küçük olan göğsümün ucu kolay kolay çıkmıyo içe göçük gibi , şimdi bazı şeyler okudum o göğüs ucunun çıkmaması içe göçük gibi durması süt kanallarının kısalığından dolayı oluyormuş o zaman benim küçük olan göğsümün süt kanalları kısa bu göğüs küçük olduğu için mi acaba ? Burda çoğumuzun göğsü küçük sizlerin ucu hemen soğukta yada eliniz deyince belirginleşip çıkıyo mu yoksa zor mu çıkıyo içe göçük gibi ?

Gelişir ya bnm ki masaj ve soğuk su ile dışarı çıkıyor sol Göğüsüm masaj yap bol bol dik dik olur

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gelişir ya bnm ki masaj ve soğuk su ile dışarı çıkıyor sol Göğüsüm masaj yap bol bol dik dik olur

Benim büyük göğsümün çıkıyo hemen ucu ama küçük çok nadir yani soğuk suyada masajada büyük gibi hemen tepki vermiyo bazen hiç vermiyo canım bende vakum aleti vardı onla vakum yaparak daha belirginleştirmiştim biraz daha yapiyim bari

Benim büyük göğsümün çıkıyo hemen ucu ama küçük çok nadir yani soğuk suyada masajada büyük gibi hemen tepki vermiyo bazen hiç vermiyo canım bende vakum aleti vardı onla vakum yaparak daha belirginleştirmiştim biraz daha yapiyim bari

Yap cnm uyarılması gerekiyor

Belki süt kanallarıda gelişir öyle vakumla ilgili onu diyolar emzirmeye benzediği için oksitonin hormonunu harekete geçirip kanalları geliştirebiliyomuş

wowo bu göğüs için satılan pompalarında işe yarayacağını düşünüyorum ben o çektikçe zaten kanallar uzamazmı?

wowo bu göğüs için satılan pompalarında işe yarayacağını düşünüyorum ben o çektikçe zaten kanallar uzamazmı?

Ben bi ara araştırmıştım canım öyle diyodu o çektikçe emzirme gibi olup uzuyomuş kanallar göğüste büyüyomuş doğal olarak , ben pompa olarak sırt ağrısı için pompalar vardı gittigidiyorda ordan sipariş vermiştim sadece göğüs ucumu içine alacak kadar genişlikte çaybardağı kadar geniş yani benimki canım ben o pompayada başlicam tekrardan

Ben bi ara araştırmıştım canım öyle diyodu o çektikçe emzirme gibi olup uzuyomuş kanallar göğüste büyüyomuş doğal olarak , ben pompa olarak sırt ağrısı için pompalar vardı gittigidiyorda ordan sipariş vermiştim sadece göğüs ucumu içine alacak kadar genişlikte çaybardağı kadar geniş yani benimki canım ben o pompayada başlicam tekrardan

o kadar küçükmü canım yoksa senin aldığınmı öyle..ben resimerlini gördümde bütün memeyi kaplayacak kadardı sanki pembeli bi pompa hatta

$Oyuncak_3084530.jpg
Lansinoh Manuel Göğüs Pompası & Lansinoh Therapearl Sıcak - Soğuk Göğüs Terapisi

o kadar küçükmü canım yoksa senin aldığınmı öyle..ben resimerlini gördümde bütün memeyi kaplayacak kadardı sanki pembeli bi pompa hatta

Canım sen bi programa başladınmı? Bak 6 ay hergün düzenli uygulayalım belki olucaktır bi tohumu ekiyoruz 5 ayda kendine geliyo çıkıyo filizleniyo bizim göğsümüz 1 ayda nasıl büyüsün dimi ama

Aa bu çok güzelmiş canım benimki bunlar gibi değil hiç

70 liraymış wowo..
elektrikli olanlar bile var tabii onlar çok daha pahalı ve gerek yok o kadarına.
ben şuan geceleri ısırganotu çayı içiyorum ve çörekotu yağıyla masaj yapıyorum wowo...bunun dışında bazen çörek otunu yiyorum sabahları..

Ama bunlar yeterlimi..tabiki değil..
bu vakum olayı sonra saraçoğlunun çayından emin olsam onu alırım ama burda işe yaramaz diyenleri okudum..onun yerine kendi yöntemimizide düzenli yapsak zaten sonuç alırız..

aklımda çok şey var aslında yapacağımız...ama icraat yok öyle disiplinli..

70 liraymış wowo..
elektrikli olanlar bile var tabii onlar çok daha pahalı ve gerek yok o kadarına.
ben şuan geceleri ısırganotu çayı içiyorum ve çörekotu yağıyla masaj yapıyorum wowo...bunun dışında bazen çörek otunu yiyorum sabahları..

Ama bunlar yeterlimi..tabiki değil..
bu vakum olayı sonra saraçoğlunun çayından emin olsam onu alırım ama burda işe yaramaz diyenleri okudum..onun yerine kendi yöntemimizide düzenli yapsak zaten sonuç alırız..

aklımda çok şey var aslında yapacağımız...ama icraat yok öyle disiplinli..

Ben disipline soktum kendimi sende sok bak düzenli yapmayınca olmuyo çünkü :KK43: o aleti sipariş etsek mi ya ? Hem sürdüğümüz şeyler daha iyi emilir gibi geldi bana? Benim baktığım sitelerde 32 ₺ , 54₺ olanlar vardı fiyat farkları neden bu kadar fazla ne farkı varki ucuzunu alsak? Oğul otu çayıda içsene canım

Bu aleti değil ama diğer konuda paylaştığın pille çalışandan bahsediyorum alalımmı

Son düzenleme:
Ben disipline soktum kendimi sende sok bak düzenli yapmayınca olmuyo çünkü :KK43: o aleti sipariş etsek mi ya ? Hem sürdüğümüz şeyler daha iyi emilir gibi geldi bana? Benim baktığım sitelerde 32 ₺ , 54₺ olanlar vardı fiyat farkları neden bu kadar fazla ne farkı varki ucuzunu alsak? Oğul otu çayıda içsene canım

Bu aleti değil ama diğer konuda paylaştığın pille çalışandan bahsediyorum alalımmı

biraz daha araştıralım canım tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz.o titreşimle ilgili bi alet sanırım zararlı olmasın sonra..bana vakum daha mantıklı geldi..
emilimin iyi sağlanması için dermaroller var onu mesela göğsünde kalçasında karnında nerde olursa çatlakları olanlar çatlak giderici yağla düzenli dermarolelr sürüyorlar ve emilim daha fazla oluyormuş..

biraz daha araştıralım canım tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz.o titreşimle ilgili bi alet sanırım zararlı olmasın sonra..bana vakum daha mantıklı geldi..
emilimin iyi sağlanması için dermaroller var onu mesela göğsünde kalçasında karnında nerde olursa çatlakları olanlar çatlak giderici yağla düzenli dermarolelr sürüyorlar ve emilim daha fazla oluyormuş..

Onada bakiyim bi canım

Canım şuna bi baksana Aerofit Breast Beauty Göğüs Büyütücü Kemer
Ben bundan sipariş vericem eczanesipariş.com dan

Canım şuna bi baksana Aerofit Breast Beauty Göğüs Büyütücü Kemer
Ben bundan sipariş vericem eczanesipariş.com dan

canım buda titreşimle masaj yapıyor sanırım göğse..ve güzel bişeye benziyor.uzun süreli kullanımda bencede etkisini gösterir..
120 lira..
başka ürünlerde var ve ben bi tercih yapmak zorundayım
dermaroller 100 lira emilim için
vakum 70 lira kanalların uzaması için..
şems arslanın sitesindeki büyütücü krem 65 lira..
saraçoğlu çayı 150 lira
en kalitelisinden çörekotu yada üzüm çekirdeği yağı en az 45 lira..
işte böyle liste uzuyor..

Elektronik Göğüs Büyütücü Masaj kemeri Özellikler:

Göğüslerde meydana gelen sarka ve deformasyonların giderilmesine yardımcı olur.
İki aylık bir kullanım sonrasında göğüslerde büyümeye yardımcı olur.
Sonuçları kalıcıdır.
Göğüs sağlığı açısından faydalıdır.
Doğaldır, hiç bir katkı maddesi kullanmaz.
Ağrısız ve pratik bir tedavi yöntemi kullanır.
Şarjlıdır pil gerektirmez.
Göğüs büyütücü kremler ile birlikte kullanılabilir

Elektronik Göğüs Büyütücü Masaj aleti Çalışma Prensibi:

Göğüs dokusu kadın anatomisinde kan dolaşımının en az olduğu bölgedir.
Oysa göğüs dokusunun beslenmesi için gerekli olan hormonların dokuya
ulaşmasını sağlayan da yine kan dolaşımıdır.
Kan dolaşımının zayıflığı buna bağlı olarak göğüs dokusu için üretilen
hormon miktarının da azalmasına neden olmaktadır. Zira insan anatomisi
tüketilmeyen kaynakların üretimini doğal bir tepkime ile düşüren bir yapıya sahiptir.
Breas Enhanger kadın vücudunun bu anatomik yapısı baz alınarak tasarlanmıştır.
Uygulanan masajın temel işlevi göğüs bölgesinin kan dolaşım hızını arttırmak
ve bu şekilde hormon üretimini tetiklemek ve üretilen hormonların göğüs dokusuna
hızlandırılan kan dolaşımı ile ulaşmasını sağlamaktır.
Breast Enhanger, etkili olduğu kadar göğüs sağlığı için son derece faydalı da olan
özel bir masaj yöntemi kullanır.Elektronik bir mikroçip ile kumanda edilen bu masaj

X