Kizlar Bi Sorum Olacak Yardimmmm

ballxixm53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
1.960
3
42
kızlar arkadaşım tahminen 7 haftalık filan hamile dr kontorole gittiğinde keseyi gördü fakat bebeği göremedi kesenin rahim duvarından ayrıldığını söylemiş iç kanama başladı demiş ama normal kanaması yok fakat kendi dr ruda progestanı günde 3 kereye cıkarmış yat demiş pazartesi ona kontorole gidecek bu durumda olupta dr gidip kalp atışlarını gören arkadaşlar varsa

LÜTFEN CVP YAZSINLARRRRRRRR

canım ben 6.5 haftalıkken hem keseyi hemde kalp atışını almıştık. ama belki de daha süresi vardır. umutsuzluğa kapılmayın diyicem ama doktordan ayrıntılı bilgi almadınız mı

İlk kez duydum canım,geçmiş olsun.
Kanaması yoksa belki umut bitmemiştir daha.genelde kanama sorun oluyor çünkü.

Dr.unu dinlesin yatsın.Progestan takviyeside önemli.

merhaba ballım ,
benimde 6 haftalıkken birden kahverengi kanamam oldu , hemen doktora gittik bebeğin kalp atışlarınıduyduk ama doktor kan için önceden olmuş bir kanama bu dedi şimdi dışarı çıkmış .hala da içinde kan var ya çıkar ya çıkmaz dedi.%60 yasam sansı vermişti , progeston hap ve yatak istirahati verdi .hapa baslayınca kanamam durdu ama 1 hafta snora yine aynı şekilde kahverengi kanamam oldu.
yine gittik bu seferde bebek büyüyordu ama gebelik kesesi olması gerekenden yavaş gelişiyordu.malesef geçen hafta bebeğimi kaybettik. arkdasında sürekli doktor kontrolunde olsun muhakkak ,kanama ii birşey değil çünkü.

merhaba ballım ,
benimde 6 haftalıkken birden kahverengi kanamam oldu , hemen doktora gittik bebeğin kalp atışlarınıduyduk ama doktor kan için önceden olmuş bir kanama bu dedi şimdi dışarı çıkmış .hala da içinde kan var ya çıkar ya çıkmaz dedi.%60 yasam sansı vermişti , progeston hap ve yatak istirahati verdi .hapa baslayınca kanamam durdu ama 1 hafta snora yine aynı şekilde kahverengi kanamam oldu.
yine gittik bu seferde bebek büyüyordu ama gebelik kesesi olması gerekenden yavaş gelişiyordu.malesef geçen hafta bebeğimi kaybettik. arkdasında sürekli doktor kontrolunde olsun muhakkak ,kanama ii birşey değil çünkü.

geçmiş olsun canım benim dediğim iç kanama var ama kendi kanama olmuyo yani dışa çıkan bişey yok acaba bebeğin kalp aışını duyabilirmi

7 haftalık gebeyse duyulması lazım diye biliyorum, içierde bebeği gördünüz mü peki ?
benimki de öyleydi işte bi bölümü çıktı bi bölümü içimde kalmıştı.

7 haftalık gebeyse duyulması lazım diye biliyorum, içierde bebeği gördünüz mü peki ?
benimki de öyleydi işte bi bölümü çıktı bi bölümü içimde kalmıştı.

yok bebeği görmemiş bu olayı yaşayan arkadaşım ben değilim inşallah bişey olmaz pazartesi bidaha gidecek dr a

ilginç bi durum, senin olmadığını biliyorum canım
kesenin düzeni de önemli
inş farklın bi sebepten dolayı olmuştur kanama
alttan muayene ile bakılsa kesinleşir aslında .orada bebek 5-5,5 haftalıkken gösteriyor kalp atışlarını

benim de bu şekildeydi. 7. haftaya kadar kalp atışlarını göremedik. bir süre sonra da kanama başladı. doktorum vajinal ultrasonda baktı ve kesenin şekli bozulmuş düşük yapıyorsun dedi. rahim duvarından ayrılması böyle birşeymi bilmiyorum ama ben 1 hafta içinde bebeğimi düşürdüm. umarım arkadaşın iyileşir.

kızlar arkadaş kendi dr una gitmiş ve bebeğin kalp atışlarını görmüş 7.4 günlük hamile yani kendi dr undan başka dr gitmeyecekmişsin insanı böyle bunalıma sokuyolar

X