Kızlar bi fikir verin lütfen

Busrapink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
94
43
Tüp bebek tedavisinin 2. Haftasındayım. Geçen hafta puregon kullandım. Bu hafta hem puregonun dozunu artırdı. Hem orgelotron iğneye başlandı. Dün ilk kez yaptım. Bir de bugün kan sulandırıcı iğneye başladım. İki haftadır kabız gibiydim. Duphalac içmeye başadım 2 gün önce fayda etmeyince iki katına çıkardı doktor. Bir de dün endol tablet başlandı. Midemi boğazımı aşırı yaktı gece gaviscon şurup altım endol içmeden gaviscon içiyorum önce. Durumlar böyle ama midem bağırsakşarım mahvoldu. Çok fenayım. Midem kaynıyor resmen. Kabızdım ishale döndi bi ishal bi kabız mahvoldum. Midem çok rahatsız ağrıyor gaz sancıları vs. Çok kötüyüm. Sizlerinde oluyor mu böyle ne yapabilirim bi fikir verin. Tedaviyi sıkıntıya sokar mı hani

Oluyor mu böyle biliyo musunuz
Kullandığınız ilaçlar farklı onun için bilmiyorum ama bende transferden sonra gebe kaldığımda endol kullanmıştım boğazımı falan kaşındırır gibi oluyordu. Sizin kabızlık şimdiden başlamış duphalac iyi geliyordu bnde kullandım ama bol su iç kayısı erik hoşafı yapıp içebilirsiniz daha güzel olur

Çok sağol. Böyle midem bağırsaklarım bozulunca moralimde bozuldu biraz. Hemşireyle görüştüm ilaçlar yapmaz bu kadar diyo. Dikkat etmedim herhalde 😩

X