Kızlar bi el atın

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Yaa kızlar bana yardım edin, biliyorsunuz tüm çeyizim çalınıp gittiği için yeniden alıyorum herşeyimi ve kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum...
şimdi komple bir çeyizseti düşünün bardak tencere çatal bıçak yemek takımı herşey ama herşey hepsini yeni alıcam.. bunun için sizce karacanın setini alsam nasıl olur yani alıp kullanan varmı??diyorlarki kaşıkların saplarını plastikten yapmışlar (henüz gidip görmedim bakmadım) sizler memnunmusunuz? ben bölük pörçük almak istemiyorum herşeyi içinde olan takımlardan almak istiyorum ona göre ben gidip beğenicem babamada bunlar dicem ve taksidine giricez Hayırlısıyla.. ve şu yemek takımlarımı kare şeklinde çıkan desenli yeni modellerden istiyorum sizce nasıl olur?? ve bana önereceğiniz başka şeyleride yazarsanız düşüncelerinizi falan çok mutlu olurum.. Şuan herşeyi baştan düzüyorum ve aklınıza gelen herşeyi yazınki liste yapıcam kızlar yardımcı olursanız sevinirim..bana neyi hangi markayı modelleri önerirsiniz?
Bu arada pike takımı salon takıımı yatak örtüsü takımı onlarıda malesef parayla taksidine girerek alıcam çünkü onlarda gitti hep, ve salondaki konosolun vitrinlerin içineyse yeni çıkan dantelsiz kumaşın üstüne işlenen boncklu takımlardan alıcam kumaş gibide değil değişik tül gibi bişeyin üstüne..
yarın zeytinburnundaki evkura ve aksu alışveriş çarşısına gidicem.. gitmedende sizlerden fikir almak istiyorum..

salon takımımı söyle düşünüyorum dantel haricinde daha spor dursun diyee

kullanan memnun olan varmı??

yemek takımınınsa çorba kaseleri falan tabaklar kare olsun istiyorum mesela şöyle

hadi bana düşüncelerinizi yorumlarınızı yazın kızlar GERÇEKTEN ÇOK ıHıTıYACIM VAR..

Varmı KARACANIN SETıNı ALAN??

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
Bilmiyorum ama ben Hisar daha kaliteli oldugunu düsünüyorum tencere takimin hisar al. Ben cok hefes ediyorum hisar markasina almanyada alma firastim yok eger bir gün türkiyede evim olurda hisar dan almayi tercih ederim büyük ihtimal. Karaca Kalitlei olmadigini ürünlerini Cinden getirdigini biliyorum....

Ama baska bir soru hangi serefsiz caldi Ceyizlerini cok üzüldüm...

• Konu Sahibi EU2

canım tüm takımı hepsi içinde almak isitiyorum bölük pörçük ayrı ayrı almak istemiyorrumm..

o şerefsizi bende malesef bilmiyorum ama ne para ne başka bişi sadece çeyizlerimi götürşmüşş bizede boş kolilerini bırkamıştıı senağlama​

• Konu Sahibi EU2
terbiyesiz....bundada vardir bir hayir elbet.

Canim Hisarinda Porselenleri var... Hisar Karacadan daha kaliteli

• Konu Sahibi EU2
peki hisar ortalama nekadardır?? karacanın ve Schafer'in kampanyaları olduğu için bunlara bi bakim diyordum ben ama karacayı bikaç tanıdığım önermiyor özellikle çatal kaşık bıçak saplarını

• Konu Sahibi EU2
Bende evimi yeni kuruyorum belki yardimci olabilir
Celik tencere Seti
Teflon tencere Seti
Iki Catal kasik takimi
günlük kulanim icin 100 parca yemek takimi 12 kisilik
misafirlik yemek takimi
Günlük su bardaklari
Misafirlik su bardaklari
Günlük cay bardaklari
Misafirlik cay bardaklari
Cay kasiklari
Caydanlik bir büyük boy bir kücük boy
Tepsi
Borcamlar
Cam kaseler
dogramak icin tahta
Süsgec takimi
Baharatlik
Tereyag kapi
Blender
Mixer
Kepceler

• Konu Sahibi EU2
canım belinayım ilkönce geçmiş olsun kuzum:teselli:
inşallah başında paralanır pis hırsızın:1closedeyes:
canım bence setle kendini kısıtlıcana gir büyük bi çeyiz mağazasına seç tektek hepsini ve hesaplat
çünkü setlerin içinde beğenmiycen bişeyler mutlaka olucaktır.

• Konu Sahibi EU2

canımmm çook teşekkür ederimmm bu altı çizili olanları çarşıdan bakıcam sanırımm​

• Konu Sahibi EU2

canım çok teşekkür ederim, setlerin içinden bi kaç parçayı çıkartamazmıyımki ben eğer beğenemssem ordan başka bir şeyle değiştiremezmiyimki??​

canım çok teşekkür ederim, setlerin içinden bi kaç parçayı çıkartamazmıyımki ben eğer beğenemssem ordan başka bir şeyle değiştiremezmiyimki??​
canım bildiğim kadarıyla setlerden bişey çıkarılmıo çünkü onların satış mantığı o.
belki yanlışta biliyor olabilirim.
sınırlama konusunda setlerde renk model seçenekleri az olduğu için ondan öyle dedim canım.
sonuçta koskoca çeyiz mağazasında seçersin hepsini tek tek isteğine göre toptan pazarlık yaparsınızyerimseniben

canım benimm dikkate alıcam bunuuu Şeniz

canım geçmiş olsun herşeyde vardır bir hayır diyelim .canım kare yemektakımı setı ıcın seyı duydum makıneye konuldugu zaman o koselerı tam yıkanmıyomus tekrar elden gecırmek gerekıyomus bılmıyorum ne dusunursun dıyım dedım .hersey yoluna gırer ınsallah buyuk bı talıhsızlık olmus kısmet ıste ALLAH o alana tadını cıkarttırmaz emın ol öpüyorum canım kolay gelsin telas yenıden basladı

aynen katiliyorum... ben olsam öyle yaparim ceyiz setlerinde cogu zaman porselen takimlari mesela eski model oluyor... en güzeli gir bir ceyiz magasina

benim günlük takimin köseli kulaniyorum suan ve hic bir sey olmuyor yani o yönden rahat olabilirsiniz

evet tatlım yaa telaş yeniden başladıa.s ben diğer çeyiz takımlarım alınırken babamla annemi yanında değildim yani babamlar ablama alırken banada aynılarından almışlarki birdaha masraf olmasın belinayınkide köşede hazırda dursun istemişler işte buyüzden şimdi ben yaşıyorum bu telaşları (babam anenle gi tbeğen istediklerini hesaplat ve bunlar de başlayalım taksidine dedi sağolsun) yaa canım kare kaseler çıkmıyormuymuş makinada :uhm: ilk kez duydum yaa

aynen katiliyorum... ben olsam öyle yaparim ceyiz setlerinde cogu zaman porselen takimlari mesela eski model oluyor... en güzeli gir bir ceyiz magasina
a.s çeyizmağzasına gidicem evkura gidicem​
benim günlük takimin köseli kulaniyorum suan ve hic bir sey olmuyor yani o yönden rahat olabilirsiniz

olmuyor yani sorun yokdimi? çok özeniyorum ben o kare takımlara çok hoş duruyorcokacimcoook​

canım sen bu çeyiz setini dyosun demi benim arkadaşım aldı baya bi memnun hatta yanında 6 kişilik kahvaltı takımınıda hediye ettiler
bu arada çok geçmiş olsun bi genç kızın çeyizini çalmak ne büyük terbiyesizlik

Canım karaca'nın çinden geldiğini aylar önce bir arkadaşımız burda yazmıştı.Bence hisarı tercih et yada kütahya porseleni onunda kare takımları mutlaka vardır.Almışken kaliteli olsun birdaha kolay kolay alınmıyor...

alkisalkisalkisa.s ama yemek takımları sanırım kare değil bunun :uhm:

bu arada çok teşekkür ederim, alanın iki yakası bir araya gelmesin İNŞALLAHH:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…