Bölgesel İncelme kızlar bi baksanız

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

lit.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
105
0
kızlar konulara baktım ama böyle bir konu bulamadım
bacaklarımın üst iç tarafını eritmek istiyorum orda baya fazlalığım var ve
birbirine yapışıyor gibi duruyor
napabilirim acaba ? :1no2:

bende aynı dertten müzdaribim bi süre bacak egzersizleri çok yaptım biraz toparladı ama yine devam etmeliyim :S bence spor egzersiz gibi şeylerle başla derim cnm

bende denedim cnm bacak egsersizlerini ama bi faydasını görmedim bacaklarım inceliyo ama o bölgede tık yok napıcam bilmiyorum

canım bn faydasını gördüm bence egzersizlerini değiştir yürüyüş diyet fln yap belki olur birşeyler ne dersin ?

tamam canım ama sabırlı ol öyle bir kaç haftada olmaz :) hadi kolay gelsinn

şu leg magic denen alet varya spor bölümünde konusunu bulabilirsin , işte tamda bu sorun için , çok faydası oluyor ama düzenli kullanım şart tabiiki , azcıkta yediğine içtiğine dikkat et bak nasıl toparlanıyo cnm ..

tamam canım çok teşekkür ederim onuda bir deneyeyim :)

yere sırt üstü uzan ayaklarını dizlerinden kıvırmadan havaya kaldır ama dizlerini hiç bükme, yani vücudun ve ayakların 90 derece olsun.(L ŞEKLıNı AL)
sonra nefes alırken parmak uçların gergin bi şekilde bacaklarını yanlara aç 1-2 sn bekle ve nefes vererek kapa (AÇIYI BOZMADAN )
bunu pilates topuylada yapabilirsin. bu sefer aynı posizyonu alıp bacaklarının arasına pilates topunu koy sonra ellerinle topu havaya at bacaklarınla topu yakalayıp sık.
bunların hepsini hiç dinlenmeden 15 kere yap 1 set bittikten sonra 30 sn dinlen ve 2 set daha yap
karnın nefes alırken ve verirken sürekli içine çekili halde olsun kaburgalarını kapa ve karnını sık
aynı pozisyonda makas hareketi de yapabilirsin
eğer haftada en az 3 gün düzenli bir şekilde bi kaç ay yaparsan bacağının iç kısımlarını eritebilirsin.
umarım yararlı olabilmişimdir:teselli:

paylaşım için teşekkürler canım çok etkili bir yönteme benziyor ben bunlarım hepsini yapsam hiç bir sorunum kalmaz zaten :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…