kızlar bi bakın

ingilizceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
567
3
41
adetıme yaklasık 8 gun var az once fark ettım akıntımdan yumurtam catlıo sanırım catlama bu kadar gec olur mu bı de bunun anlamı bu ayda hamıle degılım demek mı oluo offf kafam ıyıce karıstı

canım benim belkide hamile kalmışsındır yada dediğin gibi geçte yumurtluyor olabilirsin.hamile kaldığın zamanda böle akıntılar oluyo.ama değilsende ya geç yumurtluyorsun yada daha başka üşütmüş olabilirsin.inşallah hamilesindir canım

kasıklarım cok agrıdı bu ay ozellıkle 2 gundur bıttım aslında cok da takmadım ama ne bıleyım sasırdım moralım yıne sıfır ya bu adetıme yakın benı uyutsalar hıc uyanmasam ........... hamılelıge gelınce ben her gecen gun umudumu yıtırıom bılıom yanlıs ama olmuo olmayacak galıba

valla hiç böle şeyler yaşamadım siz nasıl anllıyorsunuz öle yumurtanızın çatladığını falan şaşıyorum

canım belkide dediğin gibi yumurtlaman geç olmuştur bu ay,çok sık karşılaşılan bişiy bu.eğer şu günlerde çatladığını farkettiysen bence bu fırsatı kullan ve çalışmaları yoğunlaştır Şeniz

canımcım bende bu ay 17.günümde gördüm o sıvıyı. bu da bayağı geç yani internette baktığım zaman normalde bu kadar geç olmadığı yazıyor ama ben yinede ogünü ve ertesi günü değerlendirdim. belki yumurtlamışsındır bir değerlendir sende. bakarsın bu ay ikimiz birden tuttururuz süprizzzzz =))

canım bencede eğer çatladığını farkettiysen hemn çalışmalara koyul derim çünkü komşum adetinde 3 4 gün kala hamile kalmıştı adetinin son günlerine kadar çalışmalarınızı sürdürün bence ve bittiği günden itibaren yani bütün y boyunca yumurtlama günü hesaplamayın adet bittiği gibi hemn o günden itibaren başlayın hemn son günlerinde hemde bittipi gün hamile kalan arkadaşlarım var ona göre benden sölemesi

kızlar pekı yumurta catlamadan onca yapılan calısmalar anlamsız oluo dımı yanı gebe kalma sansı yok denecek kadar az

geç yumurtluyorda olabilirsin bence deneyin şu günlerde ümidini kaybetme ya tutarsa hesabı...
benimde diğer adete çok yakın zamanda kalmış geç döllenme dedi hatta dr.
bol şanslar

geç yumurtlama olabiliyor.. adetine 1-2 gün kala bile hamile kalan duydum ben.. herkesin yumurtalması aynı değildir..ve kadınalr her ay aynı zamanda yumuarlar diye bişey yok.. ya hamilesindir arakdaşım yada yumurtluyorsunudur.. ama yumurta çatlamadn bir iki gün önce bile ilişkiye girilese hamile kalma şansı var.. spermler kadın vücudunda 3-4 gün yaşayabiliyorlar.. hakkında hayılrııs cnaım.. ümidini asla yitime.. bu bebişler zaten hiç beklenmedik anlarda süpriz yapıyorlar:)

kızlar bu ayda bosa calıstıgım kanıtlanmıs oldu adet oldum esımın nobetcı oldugu gun yumurtladım ertesı gunlerde işi cıktı gelemedı yanı fırsatı yıne kacırdım offff sankı hersey hamıle kalmamam ıcın ayarlanmıs ınanamıom hersey aleyhıme saat gıbı işlıo rabbım benım anne olmam bu kadar hayırsız mı dıe dusunuom hep artık cok korkuom cok mutsuzum

tatlım yumurtamın catladıgını akıntıdan anlıom bı de kasıklarım agrıo catlayınca dıkkat et sende anlarsın

tatlım carsamba dr a gıdıcem rahım fılmı cekılecek ıns bısey cıkmaz adetımın bıtmesını bekledım zaten cok az ve kısa surdu gelmeden once gebelık testı yap rısk almayalım dedı dusuk bı ıhtımalle hamıle olabılırsın ama fazla kapılma dedı yanı varsa bebege bısey olmasın dıe oldunu sanmıom ama

canım Allah razı olsun ıns sende bebegıne kavusursun guzelım dr olur acele etme dıo ama işte olmuo ben hıc ates olcmedım ama adetıme yakın usuyorum o zaman hamıle olmadımı bılıom zaten yanı atesın hıc dusmemesı lazımmıs arasıra sohbete gırsene oradan daha rahat konusuruz Allaha emanet ol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…