Kızlar bi bakın yaa nolur

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
36+2 haftalık hamileyim ve son günlerde anlam veremediğim bişi oluyo,bebeğim hareket ettiği zamanlar bazen hareketi ettği sırada karnımdan gelen bi ses duyuyorum gaz sesi kesinlikle değil,sanki hani suyun üzerinde oluşan hava kabarcıkları patlayınca pıtt diye ses çıkartırya öyle bi ses duyuyorum bazen.sizede böyle oluyomu,hem buu ne sesi olabilirki çok kafaya taktım.

canım ben de acayip sesler duyuyorum bazen hatta korkuyorum bir an diyorumki bebişim ossurdu galiba:)ya da gegirdi mi diyorum bence bir problem teşkil etmez bu durum..

canım ben de acayip sesler duyuyorum bazen hatta korkuyorum bir an diyorumki bebişim ossurdu galiba:)ya da gegirdi mi diyorum bence bir problem teşkil etmez bu durum..

ay çok tatlısın serpilcim.. gece gece güldürdün beni vallakaydirigubbakcemile5

bence korkulcak bi durum yok içerde ağlayan yada gülen bebek sesi olamıcağna göre senin kendi bağırsak vs hareketlerindir o

merak etmeyin aynı şey bendede oluyordu tabi ben çoktan doğum yaptım bende korkup doktora gitmiştim sadece artık bebeğin hareketleri hızlandığı için oluyormuş

canım bende de oluyor o ses.sanki bebiş karnımda suyla oynuyo gibi.
serpilla çok güldüm ya,allahda seni güldürsün.
yani endişelenme canım bence

bendede oluyordu bende bebeğim içeride gerinirken kemikleri kütlüyo sanıyodum ya bilmem artık nereden geliyordu o çıt sesleri sanki parmak kütletmek gibi...

kızlar hepiğnize teşekkürler dün doktorumu arayıp sordum iyikide aramışım zaten o da beni muayneye bekliyomuş. hem muayne oldum kzımın maşallahı var teyzeleri 3.200 gr olmuş.duyduğum ses için ise zararsız ve önemsiz bişi dedi bebeğin hareketlerinden kaynaklanıyor olabilir dedi.

bilgi için saol canım ya ben de devamlı nedir acaba bu ses diodum,çatlıorum sandım ama bişi de yok göbişte??
Allah sağlıkla versin bebişini :))

X