Kızlar bi bakın hele :))))))))))))

HayatBen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
2.699
1.137
kızlar selam ,

ben öyle çok parça olan yemek takımları almak istemıyorum .. 80-90 parça vs falan.. onun yerine 24 parça (6kişilik) olarak 2 takım belki 3 takım yapmak istiyorum.. Misafirlik ve günlük olarak ayırmak istemediğimden aşağıdaki tabakları dusundum.. Sade ve düz hem ileride kolay tamamlanır eksik kalırsa alınır hem modası geçmez her daim kombin de edilir bulunur kullanılır.. Aşağıdaki beyaz çukur tabaktan Acar home den beyaz kare tamamlanması yapmak istiyorum 24+24 olarak hem pasta tabaklarını kahvaltı tabagı olarakta kullanabilirim çünkü onların beyaz küçük kaseleri kahvaltılık tek satılan ürünleri var... diğerinden keramika 24parça (6kişilik) olarak alacağım mermer görunum gunlukte elimn altında bulunur.. Siz ne düşünüyorsunuz...

Eklentiler

• 10259905183794.jpg
    10259905183794.jpg
    2,5 KB · Görüntüleme: 42
  • porselen-8-25cukur-tabak_3528.jpg
    porselen-8-25cukur-tabak_3528.jpg
    175,7 KB · Görüntüleme: 44
Bence guzeller. Ben de evlenirken gunluk tabak ya da gunluk bardak adiyla bi sey almadim ve iyiki diyorum hep. Benim de esimin de yasadigimiz, yedigimiz her an kiymetli. Ayda yilda bir misafire die ayrilan seylere anlam veremiyorum.
Schaferin kahvalti ve yemek takimi setini almistim. Ikisi de birbirinin aynisiydi nerdeyse. Cok memnunum. Hem sik, hem severek kullaniyorum. Cam, borcam seklinde de buyuk kaseler aldim, onlar da cok ise yariyor. Onun disinda mutfak dolabimda, renk renk desen desen tabak canak bulunmuyor. Sofraya tabaklari koydugum zaman, bi butunluk olusturuyor. Kirilan parcalara 10 yil tedarik garantisi de vardi. Sana da tavsiye ederim canim.
Allah agiz tadiyla mutlulukla sofralar kurup, yedirmeyi nasip etsin.

20191112_152315.jpg

Bence guzeller. Ben de evlenirken gunluk tabak ya da gunluk bardak adiyla bi sey almadim ve iyiki diyorum hep. Benim de esimin de yasadigimiz, yedigimiz her an kiymetli. Ayda yilda bir misafire die ayrilan seylere anlam veremiyorum.
Schaferin kahvalti ve yemek takimi setini almistim. Ikisi de birbirinin aynisiydi nerdeyse. Cok memnunum. Hem sik, hem severek kullaniyorum. Cam, borcam seklinde de buyuk kaseler aldim, onlar da cok ise yariyor. Onun disinda mutfak dolabimda, renk renk desen desen tabak canak bulunmuyor. Sofraya tabaklari koydugum zaman, bi butunluk olusturuyor. Kirilan parcalara 10 yil tedarik garantisi de vardi. Sana da tavsiye ederim canim.
Allah agiz tadiyla mutlulukla sofralar kurup, yedirmeyi nasip etsin.

Eki Görüntüle 2553720
aynen canım bende böyle dusunuyorum çok hoşmuş gerçekten schafer demişsin modeli nedir acaba ?

Valla kuzum hic hatirlamiyorum. Evleneli 4,5 yil oldu 😂😂
Ayrica porseleni de kalin bunlarin, kirilmiyor kolay kolay. Simdiye dek 2 veya 3 tabak anca kirildi.
Schaferde hala satista midir bilemem ama bernardo magazinda da gormustum nerdeyse birebir aynisini yakin zamanda. Oraya da bakabilirsin.

Valla kuzum hic hatirlamiyorum. Evleneli 4,5 yil oldu 😂😂
Ayrica porseleni de kalin bunlarin, kirilmiyor kolay kolay. Simdiye dek 2 veya 3 tabak anca kirildi.
Schaferde hala satista midir bilemem ama bernardo magazinda da gormustum nerdeyse birebir aynisini yakin zamanda. Oraya da bakabilirsin.
anladım canım en guzeli gayet hoş.. bulaşık makinesinde rahat yıkanıyor mu peki.. hem modasıda geçmiyor bunların :KK66: gule gule kullan ..

Elde asla yikamam ben zaten su bardagini bile. Bi sikinti yasamadim makinede yikanmasi konusunda ben. Kenarlari cok kivrimli olup,ince porselenli olan tabaklarda kirilma fln oluyor die duydum ama.

Elde asla yikamam ben zaten su bardagini bile. Bi sikinti yasamadim makinede yikanmasi konusunda ben. Kenarlari cok kivrimli olup,ince porselenli olan tabaklarda kirilma fln oluyor die duydum ama.
anladım canım çok teşekkür ederim.. bu beyazlardan 12 kişiliğe tamamlamak istiyorum.. bir de bir süre 2 kişi olacagımzdan mermer görunmluler hoşuma gidiyor onlardan alayım diyorum 6kişilik yeter bence 18kişilik..

X