Kizlar bi bakin hele canimi sikan bişi var.

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Selamlar hepinize akşam eşim annem ve ben eyüp sultan camiine gittik eşimde namaz kilmak istedi ve abdest aldi bizde abdest aldiği yerde onu bekliyorduk abdestini aldiktan sonra yerler islak olduğu için ayaği kaydi ve sendeledi bende tam yaninda duruyodum ve eliyle karnimin üst kismina çok şiddetli olmayacak şekilde çarpti,acaba bebeğime yada bana bizarari olurmu yaaaaa , allah'tan bebeğimin hareketleri gayet seri ve canli her sabah olduğu gibi beni bu sabahta uyandirdi yaramazz kizim benim .amam yine sizlerlede paylaşmadan içimin rahat edemeyeceğini anladim,lütfen bi cevap kizlar.

içiini rahat tut güzelim
sen daha iyi bilirsin nasıl carpdıgını ama çocugun kafasına felan gelmiş olabilirmi bi doktura görün bence
ama dedigim gibi içini rahat tut allah yardımcın olur

arkadaşım bence içini ferah tut bebeğine hiç birşey olmamıştır.Allah onlarını öyle bir koruyor ki sen hiç merak etme.benim arkadaşım hamileyken kaç kere düşmüştü ama bebeğine hiçbirşey olmadı Allaha şükür.Allah hepimizin bebeklerini korusun....

canım benim geçmiş olsun dikkat et kendine ama canını sıkma bi şey yoktur bence.kendinde söylüyorsun hareketli diye demekki iyi bebeğin...

Canim allah korusun... Ben bebeğimi kaybetmeme karşin birazcik fikrim var bebişler su içerisinde olduğundan ufak darbelere karşi koruma içindelermiş.sen sikma canini...

Geçmiş olsun ama telaşlanmaya gerek yok bence. Hareketleri aynen devam ediyormuş,.. Bir sıkıntısı olsaydı sen anlardın...

geçmiş olsun canım doktorunu bir ara danış ama muhtemelen oda hareketleri seriyse bir sorun yok diyecektir yada olmadı git bi baksın ultrasyonla kızın belki el sallayıp anne iyiyim ben abartma babam sevdi beni der:)

doktor randevun haftaya kizlar bu ararda ben zaten hiç bi aci yada ağri duymadim vurma esnasinda, vurdu derkende zaten karnimin üs tarafina bana tutunmaya çalişirken eliyle bastirdi kötü bişi olsaydi bu sate kadar bebeğimi hissedemezdim diye düşünüyorum sizin yazdiklarinizdan sonra çok rahatladim doğrusu,bide bişeye nekadar çok dikkat edersen o kadar zarar görüyo valla.

geçmiş olsun bebeğin içinde bulunduğu su bebeği çarpmalara karşı soğuğa sıcağa karşı koruyormuş allahın izni ile hiçbirşey olmazolsaydı zaten hareket etmezdi minik bebişinizin keyfi yerindedir canınızı sıkmayın

canim benim cok siddetli degilse korkma bisey olmaz bebek icerde cok iyi korunuyor...hem zaten hareketleri de devam ediyormus icini ferah tut Allah in izniyle bisey olmaz insallah..

arkadaşım karnının üstüne düştü hemde 7 aylık hamileydi , diğer oğlu tekme attı yine bişey olmadı ..bu kadardan bişey olmaz merak etme..

X