kızlar bi bakarmısınız?

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
bugün beklenen adet günüm
sabah çok ümitsiz bir şekilde test yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı
sizce hamilemiyim???

bugün beklenen adet günüm
sabah çok ümitsiz bir şekilde test yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı
sizce hamilemiyim???

ayyyyyyy cnm benim ablamınkide öle çıkmıştı ve hamileydiiiiiiii.seni umutlandırmak ismem ama bence hamilesin...bu doğruysa bana özelden msj atarsın belli olunca.ay senin adına çok sevindimmmmmmmm

bence de silik de çıksa hamile oluyosun herhal:)))))))) belirtilerin neydi cnm yaaa???umarım hamişsindir..

kızlar benim de 1 hafta var ama kasıklarımda ara ara ağrı böle adet ağrısı gibi..göğüslerim şişti ve acı var..bi de bolca gaz varr..ne dersiniz ???

sadece kasıklarımda bir sızı vardı ve idrarım kokuyodu
bgnde göğüslerim acımaya başladı...
bu arada bgn beklenen adet günüm gün geçtikçe dahada artar belirtiler herhalde..
Rabbim nasip eder hayırlı ise İnşaallah:)))))

benimde günüm 5 gün gecikti ama test yaptım varla yok arası bi çizgi çıktı sizce tekrar ne zaman test yapmalıyım.kasıklarımda agrı var midem sürekli yanıyor ama pekte ümitlenmek istemiyorum offfff kafam çok karışık.

kızlar benim de 1 hafta var ama kasıklarımda ara ara ağrı böle adet ağrısı gibi..göğüslerim şişti ve acı var..bi de bolca gaz varr..ne dersiniz ???

Bende de bu hafta aynı şeyler var göğüslerim büyüdü gibi emin değilim ama normalde gazım varken benim karnım şişerdi.Karnım dümdüz ama içimde bi sıkışıklık hafif gaipten bir ağrı.Hani baş dönmem falan psikolojik desem gaz yapacak birşey yemiyorum.Bilemiyorum artık adetime 8 gün var evde testim var bakıp canım sıkılmasın diye bekliyorum

Tebrikler özgecim hamilesin. hayırlı olsun. Afr canım hamile olabilirsin bence kan testi yaptır kesin sonucu al.

bence de hamilesin... fakat emin olmak için tekrar test yapmalısın... ben ilk çift çizgi çıktığında çok şaşırmıştım. o kadar şaşırdım ki inanamadığım için ardından 3 test daha yapmıştım :)) toplam 4 test ancak beni inandırdırabildi :))

inşallah hamilesin canım darısı başımıza bu bende haziran 2 yi bekliyorum test için daha çok dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…