kızlar bi bakarmısınız...

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
38
bende bebek isteyen anne adayıyım biz bu ay tam anlamıyla başladık çalışmalara:kedi:yumurtlama günüm geçeli 7 gün oldu adetlerim düzenlidir 28 günde bir gelir hiç şaşmaz şuanda bazı belirtilerim var bel ağrısı kasıklarda arada çok fazla bir sancı ve iğne batma hissi çok sık idrara çıkıyorum ve sadece sabahları koyu oluyor çok çabuk acıkıyorum arada baş dönmesi gibi fenalık hissi oluyor akıntım çok fazla arttı ve rengi beyaz adetime 6 gün var ben geçen ayda buna benzer belirtiler yaşamıştım ve malesef adetim geldi ayrıca idrar yollarında idrar kesesinde iltihaplanma olmuş ilaç tedavisi gördüm geçen ay acaba tekrar idrar yolu iltihabımı yaşıyorum yoksa hamilelik belirtisimi bunlar testi adet günümü beklemeden yapsam çıkarmı acaba...:uhm:

Son düzenleme:
Canım hamişsindir inşallah, ben de bu ay idrar yolları enfeksiyonu için ilaç almaya başladım ve aynı belirtiler bende de var, benim de 25 inde adet olmam lazım, doktor bana o ilacın gebe kalmaya mani olmadığını söyledi, inşallah olur ikimizin de, iyi haberlerini alırız inşallah burdan, senin için de dua edicemkaydirigubbakcemile5

çok saol cnm geçmiş olsun sanada bende hamileliğe engel olmadığını öğrendim rabbim hepimizin yüzünü güldürsün en kısa zamanda bende sana dua edicem..:teselli:

evet olabiliyormuş ama ben hiç takmam kafama bakalım hayırlısı acaba adetimi beklemeden test yapsam çıkarmı yoksa bekliyimmi karar veremedim:sm_confused:

canım aslında 6 gün kala çok hafif bi çizgi çıkıp hamileliği tespit edebiliyor testler ama daha çok erken olduğu için negatif de çıkabilir ve üzülebilirsin ,bence adetine 1-2 gün kala başla istersen test yapmaya. bu ay ben pek sabırsız davrandım ,4 gün kala başladım ve silik çizgilerle boğuşuyorum , bazen testin kendi çizgisi de gölge gibi görünebiliyor, o mudur değil midir karar veremedim, kafam karıştı. bu yüzden bence biraz daha bekle canım. inşallah hamilesindir ve mutlu haberini alırız burdan...

canım aslında 6 gün kala çok hafif bi çizgi çıkıp hamileliği tespit edebiliyor testler ama daha çok erken olduğu için negatif de çıkabilir ve üzülebilirsin ,bence adetine 1-2 gün kala başla istersen test yapmaya. bu ay ben pek sabırsız davrandım ,4 gün kala başladım ve silik çizgilerle boğuşuyorum , bazen testin kendi çizgisi de gölge gibi görünebiliyor, o mudur değil midir karar veremedim, kafam karıştı. bu yüzden bence biraz daha bekle canım. inşallah hamilesindir ve mutlu haberini alırız burdan...

teşekkür ederim canım biraz önce senin konunu okudum inşallah sende hamilesindir ve allah gönlüne göre versin..adetime iki gün kaldı bakalım artık adet günümü bekliycem.

beklıyoruz canım...merakla...inşallah bebiş haberı alırız... zemuszemus

teşekkür ederim canım biraz önce senin konunu okudum inşallah sende hamilesindir ve allah gönlüne göre versin..adetime iki gün kaldı bakalım artık adet günümü bekliycem.

canım ben maalesef regl oldum biraz önce ama biliyorum ki Allah o günleri hepimize gösterecek inşallah .
bence adet gününü bekle,sabah ilk idrarınla testi yap ve bize güzel haberlerinle dön inşallah,dualarım seninle...

okudum canım benimde tam gününde geldi hiç şaşmadı hatta sabahtan yoktu akşam üstü gibi geldi bende umutlanmıştım hayırlısı bakalım önümüzdeki ay neler olacak rabbim hepimizin gönlüne göre varsin ben bidahaki ayda deniycem olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum.

allah herkese nasıp etsın bebişler...
hayırlısı olur bu ay ınsallah..

X