Kızlar bi bakarmısınız ?

esmer06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
68
0
Kızlar adetime daha bir hafta var çok fazla sarı ve kokusuz bir akıntım var birde özellikle akşamları üşüme titreme ve uyku hali yaşıyorum ayaklarımı hiç ısıtamıyorum hiç böyle olmazdı
sizce bunlar bir belirti olabilirmi beklemek çok zorr yaaw

olabilirde olmayabilirde cnm istersen bi test yaptır inş güzel sonuç alırsın:CüvCüv:

saol canım inşallah allahım isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin
ama test yapıp yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum
beklemekte çok zor geliyor yaaa

canım sen bilirsin ama bencede bir test yaptır söylediklerin hamilelik belirtisi olabilir ama üşümek ve uyku hali kansızlıkda belirtisidir istesen bir kan testi yaptır hem bebeğe hemde kan durumuna baktır

hamile olabilirsin ama bu belirtiler bazen psikolojikte olabiliyor.ben yeni hamile kadığımda çok üşüyordum aynı titriyordum..bi test yap canım.hakkında hayılısı olsun.

bu belirtilere bakarak bişey söylenemez ki cnm ya,akıntı normal hep oluyor bayanlarda,hasta oluyor olabilirsin,hatta bazen psikolojik bile olabiliyor belirtiler
umarım hamilesindir.

Saolun kıslar inşallah hasta olmam 6 günüm kaldı .yaa akşamları üşüme ve titreme erkenden uyuyorum gözlerimi açamıyorum inanın birde dün gece rahmimde sanki çekilmeler oldu bilemiyorum allahım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin

Kıslar az önce çok minik bi kan lekesi geldi pütür halinde ve akıntımın kıvamı çok koyulaştı sizce bu nedemekk ...

Kıslar az önce çok minik bi kan lekesi geldi pütür halinde ve akıntımın kıvamı çok koyulaştı sizce bu nedemekk ...

Canım acaba yerleşme kanaması mı?
Sonra yazmamışsın bi daha kanaman oldumu?
Bende de farklı ağrılar var.Kasıkta batma şiddetli bel ağrısı filan ve bende 2 gündür çok üşüyorum ve akşamları çok uykum gelio.
Bende Mayısın 5-6 sı gibi hastalancam bakalım hayırlısı.
Umarım hamilesindir.:CüvCüv:

rüzgar canım yok bir daha olmadı amma minnacık bişeydi noktadan bile daha ufaktı böyle bi kum tanesinden ufak gibi ben hemen fark ettim acaba nedir bu bilemiyorum bu arada akıntım devam ediyor sarı renkli ve kokusuz ayrıca çok uykum var vucudum buz gibi ısınamıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…