kızlar bi bakarmısınız?

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
30. haftamdayım ve arada afedersiniz makatım sancılanıyor sanki kabızmışım gibi ama değilim aynı sorunu yaşayan varmı?

• Konu Sahibi hanimiş
canım kesin bişi diyemem ama bende de 2 haftadır var bu sorun ve hamilelik hemoroidi olmusum...arada agrı artıyor...

• Konu Sahibi hanimiş
kızlar çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

• Konu Sahibi hanimiş
bende böyle bir sorun yok,bilgimde yok bu konuda ama sizlere geçmiş olsun kızlar.

belki doğumdan sonra kendiliğinden geçiyordur.

çevremde yaşayanlar var,zor bir durum gerçekten.

diğer linkte sorulmuş sıcak suyun içine oturmak değilde,buharından yararlanmak iyi geliyormuş

duyduğuma göre.leğenin içine sıcak su koyup üstünde çömelip bekliceksiniz.yumuşatıyomuş.

acil şifalar...

• Konu Sahibi hanimiş
Teşekkür ederim kızlar bu hafta başladı bu ama çok şiddetli değil günde 1 yada 2 kez yokluyor bi kaç saniye sürüyor gebeliğim boyunca kabızlık hiç yaşamadım hergün düzenli çıkarım mutlaka wc. inşallah çok ilerlemez... bu srunu ciddi yaşayanlara geçmiş olsun diyorum ve doğumdan sonra geçiyomuş okudum bi sağlık sitesinde şişlikte kalmıyomuş.

• Konu Sahibi hanimiş
Ya herkes kabız olur hamilelikte ben ishalim ayıptır söylemesi. Var bende bir terslik hadi bakalım hayırlısı...

geçmiş olsun kızlar allah acil şifalar versin ...

bendede vardı aynı olay kabız değildim ama cok sancım vardı.prebiyotik yoğurt önerdi doktorum her gece.artık rahatım.bi dene zararı olmaz.ama doktoruna bu durumu anlatmayı sakın unutma

X