Kızlar bi bakarmısınız acil

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
359
63
30
merhaba tekrar merhaba bir kaç gündür ovulasyonla kafam karışık konu açıp duruyorum. kızlar bu ay ilk ovulasyon denemem
3 eylülde kremsi süt renginden bir tık koyu yogun kıvamda bir defalık akıntım oldu.
Bir kaç 1 eylülden beride bel ve kasık agrım var cok şiddetli olmasada. 30 agustos - 2 eylül - 3 eylül değerlendirdim.
1-2 eylül C ye cok yakın görünüyordu 3 eylülde de akıntım gelince yumurtladım sandım dün yaptıgım test silik bugün tekrar koyu olmaya başladı testten gerçekten anlayanlar yorumlayabilir mi suan ne durumdayım ve o kremsi yogun akıntım neydi hep yaşamıyorum oyüzden bilgim pek yok kusura bakmayın. Bugün adetide sayarsam 20. Günümdeyim.
Tahmini regli günüm 14 eylül ( reglim düzensiz)

Eklentiler

• IMG_4880.jpeg
    IMG_4880.jpeg
    153 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpg
    image.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 54
merhaba tekrar merhaba bir kaç gündür ovulasyonla kafam karışık konu açıp duruyorum. kızlar bu ay ilk ovulasyon denemem
3 eylülde kremsi süt renginden bir tık koyu yogun kıvamda bir defalık akıntım oldu.
Bir kaç 1 eylülden beride bel ve kasık agrım var cok şiddetli olmasada. 30 agustos - 2 eylül - 3 eylül değerlendirdim.
1-2 eylül C ye cok yakın görünüyordu 3 eylülde de akıntım gelince yumurtladım sandım dün yaptıgım test silik bugün tekrar koyu olmaya başladı testten gerçekten anlayanlar yorumlayabilir mi suan ne durumdayım ve o kremsi yogun akıntım neydi hep yaşamıyorum oyüzden bilgim pek yok kusura bakmayın. Bugün adetide sayarsam 20. Günümdeyim.
Testlere göre yumurtlama henüz gerçekleşmemiş gözüküyor. İki çizginin de aynı koyulukta çıkması gerekiyor. Test çizgisinin silik çıkması bir anlam ifade etmiyor. Beklenen yumurtlama tarihi geçtiyse adet tarihin de değişecektir muhtemelen

Testlere göre yumurtlama henüz gerçekleşmemiş gözüküyor. İki çizginin de aynı koyulukta çıkması gerekiyor. Test çizgisinin silik çıkması bir anlam ifade etmiyor. Beklenen yumurtlama tarihi geçtiyse adet tarihin de değişecektir muhtemelen
İki gün önce kremsi süt rengi kıvamlı akıntı ne oluyor peki bilginiz var mı

2 eylülü değerlendirmişssin sorun yok

2 eylülü değerlendirmişssin sorun yok
3 ü de değerlendirdim dünü değerlendirmedim
Bugün yaptıgım düne göre tekrar yogulaşmış hafif arılarım gidip geliyor yumurtlama gibi yani devam ediyim mi teste sizce yada gün aşırı devam ediyim mi ilişkiye

Başka yardımcı olacak biri yok mu ?? Ben 2 eylül mü yumurtladım kremsi akıntı bu nedenlimi oldu yoksa bugünden sonra pike doğrumu dicek acaba ?

Kızlar yardımcı olurmusunuz 2 gün adetim geçti korumasız iliski yaşadık ve sol kazıkların ağrıyor ve göğüslerine agri giriyor bıçak saplar gibi ve yüz üstü uyanınca karnım ağrıyor başım ağrıyor ara ara dönme oluyor böyle ara ara het yetime ağrılar giriyor

X