Kızlar beta sonucum çıkmadı

İnşallah kuzum
IMG_3606.png
kızlar bakarmısınız ben birşey anlamadım

Çok sınırda bi değer çıkmış. Önümüzdeki günlerde takip etmekten başka netleştirmek adına yapabileceğiniz bişey yok. Son adet başlangıç tarihiniz neydi? Gecikti mi regliniz?
Ben aşılama yaptığım için adet tarihine göre davranamıyorum bide pcos var hep düzensiz ama en son 2 eylülde adet başlangıcımdı

Ben aşılama yaptığım için adet tarihine göre davranamıyorum bide pcos var hep düzensiz ama en son 2 eylülde adet başlangıcımdı
O zaman aşılama üstünden kaç gün geçtiğine göre değerlendirmeniz lazım. Her türlü değer çok sınırda. Var ya da yok demek mümkün değil. Umarım vardır. 2 gün sonra kan verin ya da sürekli kan takibi yapıp stres olmak istemezseniz 2 gün arayla erken gebelik testi yaparak çizgi var mı koyulaşma var mı takip edin. Net şekilde çizgi görürseniz tekrar kan verir muayene olursunuz

Bende 18 eylülde çatlatma iğnesi olmuştum. 2 ekimde kanda 2.4 çıktı 4 ekimde 14.5 🥰 yani sizde birkaç gün sonra tekrarlayın 🌸

Bende 18 eylülde çatlatma iğnesi olmuştum. 2 ekimde kanda 2.4 çıktı 4 ekimde 14.5 🥰 yani sizde birkaç gün sonra tekrarlayın 🌸
Ben bugün tekrarladım şiddetli böbrek ağrısıyla gittin hastaneye beta istedi doktor 0.3 çıktı doktoruma danıştım düşüş olmuş dedi

Merhabalar bu yorum beni umutlandırdı o yüzden yazmak istedim. Pcos var bende adet dönemine göre takip edemiyorum yumurta takibi yapıyorum. 28 Eylül tahmini yumurtlama günüydü. 9 Ekim yani yumurtlamadan 11 gün sonra betahcg <1.2 negatif çıktı. Sizde 14.gün pozitif çıkmış 2.4 ile. O zaman benimde hala umut var diyebilir miyiz? Çünkü internette genelde ilişkiden 10 gün sonra pozitif çıkar diyor. Ama siz 3-4 gün önce kan testi verseydiniz negatif çıkabilirdi. Hayırlı olsun bu arada 🙏🏻♥️

Merhabalar bu yorum beni umutlandırdı o yüzden yazmak istedim. Pcos var bende adet dönemine göre takip edemiyorum yumurta takibi yapıyorum. 28 Eylül tahmini yumurtlama günüydü. 9 Ekim yani yumurtlamadan 11 gün sonra betahcg <1.2 negatif çıktı. Sizde 14.gün pozitif çıkmış 2.4 ile. O zaman benimde hala umut var diyebilir miyiz? Çünkü internette genelde ilişkiden 10 gün sonra pozitif çıkar diyor. Ama siz 3-4 gün önce kan testi verseydiniz negatif çıkabilirdi. Hayırlı olsun bu arada 🙏🏻♥️
Teşekkür ederim 🌸 bende de pcos var adetlerim çok düzensizdi yeri geliyor bi ay boş geçiyordu olmuyordum. Doğum kontrol hapı kullandım 2.5 ay sonrasında bıraktım çocuk istediğimi söyledim doktoruma oda ilk aydan hemen letu+ovtrelle verdi “hamile kalmanı kolaylaştıralım”dedi. Bence de ümidini kesme adet olana kadar umut hala var sadece biz sabırsız davranıp erkenden öğrenmek istiyoruz ama inan bu daha stresli. Sağlıklımı beta artacak mı ay leke gelecek mi vsvs. Umarım vardır sizinde 🤲🏻❤️

Bende 5ekimde çatlatma iğnesi yaptım 11.gun kan testi verdim iki ayrı yerde 6/7 saat ara ilen ilki 0.8 ikincisi ise 3.2 çıktı doktoruma attigimda (ilkinden bahsetmedim ama daha çıkmamıştı ertesi gün çıktı) negatif dedi adet olmazsan 14.gun tekrar kan verebilirsin dedi sizce artarmi siz kaçıncı günde ilk kaninizi vermistiniz

X