kızlar benim gibi olan varmı ?

cicek35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
125
0
17 ağustosda doğum yaptım. cuma günü kırkımız çıkıcak. kanamam leke şeklindeydi artık. fakat dünden beri kanamam arttı rengi açıldı kanamamın regl gibi acaba benim gibi olan var mı ?

canım bende 5 agustoda dogum yaptım 40 gunumun son 15 gunu hic kanamam olmadı bile ama 40 cıktıktan 2gun sonra senin bahseettigin gibi oldu kontor icin doktoruma gittigimde buyuk ihtimal regl olmusun dedi ve gayet normalmis kisiden kisiye degisiyormus takma kafana sende benim gibi olmusun:)

canım bende 5 agustoda dogum yaptım 40 gunumun son 15 gunu hic kanamam olmadı bile ama 40 cıktıktan 2gun sonra senin bahseettigin gibi oldu kontor icin doktoruma gittigimde buyuk ihtimal regl olmusun dedi ve gayet normalmis kisiden kisiye degisiyormus takma kafana sende benim gibi olmusun:)
saol canım inşallah öyledir bakalım. bende merak ettim benim gibi olan var mı diye..

benimde 40 mın çıktğı gün sürekli gelmesine rağmen o gün öyle bir geldi ki bacaklarımdan akıyordu artık bende kontrole gittiğimde normal çıktım allahtan ve kanamamı durdurucu ilaç aldım

X