Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar benim durumumda olan var mı? Birbirimize yardım edelim

brunette496

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2013
41
1
Meraba kızlar.Benimle aynı durumda olan var mı merak ediyorum bu yüzden ayrı başlık açtım. Benim ergenlik çağındaken ortalama boyutta dolgun göğüslerim vardı. Ozamanlar ölçmedim ama fotolardan belli büyük olduğu. Sonra bir dönem kullandığım ilaçlardan çok kısa sürede çok fazla kilo verdim. Tabi benim memişlerde söndü böyle içleri bomboş kaldı. :KK43:(( O zamanlar farketmedim ama eski kiloma gelmeme rağmen göğüslerim büyümedi. Sonradan araştırdım ki kullandığım ilaçlar ve ani kilo kaybı östrojende azalma yapabiliyomuş. Zaten bende göğüs küçülmesinin yanında adet görmeme, kuruluk, isteksizlik gibi problemlerde olmuştu o zamanlar. Tabi benim aklım başıma 18 yaşında geldi hormonlarımı ölçtüürdüm bi problem yok dedi doktor.Sonra hayıt tohumuna, küçe falan başladım. Bunları kullandıktan sonra adet öncesi göğüslerim şişmeye içleri dolmaya başladı ki normalde hiç olmamıştı. Ama adetten sonra sönüyorlar tekrar. Hayıtı bıraktıktan sonra da bu dolgunlaşıp sönmeler devam etti yani az da olsa hayıtım faydasını gördüm diyebilirim size. Bu adet öncesi dönemdeki gibi kalsalar yeter aslında. Şimdi 20 yaşındayım ve kafayı iyice bununla bozmuş durumdayım.Ölçülerim de 78e 91. Doktor problem yok desede östrojen azlığını herşekilde hissediyorum. (kuruluk, cinsel isteksizlik vs.) Resmen sadece adet öncesi 3-5 gün kendimi kadın gibi hissediyorum. Psikolojim de iyice bozuldu, sürekli eski fotolarıma bakıyorum. :KK43:( Ayrıca burdaki arkadaşların çoğu zayıflar ve kilo almaya çalışıyorlar. Bense şişmanım kilo vermeye çalışıyorum bi yandan ama korkuyorum daha da küçülürler diye. :KK43: Acaba aranızda benim durumumda olan ya da kilolu olan var mı?Varsa fikir alışverişi yapalım birbirimize yardımcı olalım.

Son düzenleme:
tatlım bence göğüs büyütmeyi filan kafana takmadan önce bi psikoloğa gitsen
çünkü testlerde bi sorun çıkmadı diyorsun sorunun belki sadece psikolojiktir.
bazı sorunlar kafamızda başlıyor ve kafamızda bitiyor işte :106: ondan sonra göğüslerin için kürleri de denersin, diyete de başlarsın
çok fazla da takma kafana her şey düzelir :KK34:
en kısa zamanda bütün sorunların hallolur inşallah :KK54:

X