kızlar benim bu ay tutmadı artık bidahaki aya inş.

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
a.s.merhaba arkadaşlar benim adetime 4gün kala idrar testi yapmıştım 2çizgi çıkmıştı 2ci silik pembemsiydi adetimi 2 gün geçede kan testi yaptırmıştım sonucu aldım negatif kanda yanılmanın imkanı yok heralde ve reglimi 5 gün geçti ama halen regl olmadım hiçte ayımı şaşmazdı ama artık hayırlısı bidahaki aya inş. hep hayırlısı dedim demekki allahım bana hayırlısını böyle nasip etmiş herşeyde vardır bir hayır sadece hiç bir ay şaşmayan reglim neden bu ay şaştı ve olmadım onu merakkediyorum napacamı da bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim allah herkesin hayırlı gönüllerini versin amiiiiin :Saruboceq:

benim çok yakın bir arkadaşımda regl olamama sorunu vardı. hep gecikirdi 9 10 gün, o da bebek çok istiyordu. doktor tamamen psikolojik demişti. belki sizinkiside böyle birşeydir. allahım sizede tüm bebek isteyenlerede sağlıklı bebekler verir inşallah

canım kandan yapılan test doğru çıkar ama
arkadaşa katılıyorum psikolojik olabilir sizinn
bi kaç gün daha bekleyin olmadı tekrar bi test yaparsınız bellimi olur
Kandilinizde mübarek olsun arkadaşlar
Allahım herkesin duasını kabul etsinnn

yaaa demek öyle oldu bende seni merak ediyodum canım seninde dediğin gibi hayırlısı böyleymiş demek canım şu mübarek günde dualarımızı eksik etmeyelim inş allah tüm isteyenlere versin takma kafana olur bidahaki ay inşallah.

a.s.öyle canım ben hep hayırlısı dedim dikkat ettiysen demekki hayırlısı böyleymiş bide öyle kafaya takmadım stres yapmadım dedim yoksa inş. bu ay olur ve bizim ilk ay denememizdi 4 sene korunmadan sonra 1tane 4 yaşında oglum var resimde görünen hee bu sabahta regl oldum degişimide havalardan diyorum ama çünkü değişmezdi günüm hayırlısı artık allahım şu kandil suyuyüzü hürmetine tüm bebek isteyenlere nasip etsin benide ayırmasın allahım amiiiiin :Saruboceq:ve herkesin kandili mübarek olsuun sevgileeer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…