kızlar beni bilgilendirecek biri var mı?

aryaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
1.824
10
40
ben şu an yumurtlama haftamdayım buna eminim çünki hem uzayan akıntım var hem kasıklarımda sızlama incir çok yedim sanırım o yüzden bu kadar emim bu ay epey belli oluyor yani yumurtladığım:))sorum şu kızlar ya benim yarın dr randevum var muanne olucam alttan muanne eğer hamile kaldıysam zarar verirmi?ya da eğer döllenmişse yumurtam bunu dr anlarmı yani testten önce anlıyabilirmiyim hamile olduğumu?umarım bana biriniz cvp verebilirsinizbenneyaptımki

inşallah hamiş kaldın cnm...altan muaane olursan zararı yok cnm...daha yeni gebelik varsa anlamaz şimdi..ben oyle zanedıyorum ama bilmıyorum..bilen arkadaşlar muhakkak yazacaklar...

inşallah hamiş kaldın cnm...altan muaane olursan zararı yok cnm...daha yeni gebelik varsa anlamaz şimdi..ben oyle zanedıyorum ama bilmıyorum..bilen arkadaşlar muhakkak yazacaklar...

teşekkürler ebrulicim alttan kontrol kimisi zararlı diyor kimisi değil o yüzden emin olamıyorum umarım olmaz ve umarım inşallah bu ay tutar.kaç aydır istiyoruz.

inşallah cnm..bende uğraşıyorum..inşallah bu ay tuttu bişeyler..bende 2 gün once dr.gittim alttan muaane oldum bişey olmadı..ama bebek görünmedi..belirtiler var ama sanırım daha küçük gözükmuyor...rahim kalınlaşmış dıyor dr.ya adet olacan yada gebelik olacak..benimde kafam karıştı

canım dolenme olmus olsa bıle 1 hafta tuplerde yolculuktan sonra rahıme dusuyor
ki hadı dıyelım rahıme dusmus vajınal muayenenın hıç bir zararlı etkısı yok korkma

inşallah cnm..bende uğraşıyorum..inşallah bu ay tuttu bişeyler..bende 2 gün once dr.gittim alttan muaane oldum bişey olmadı..ama bebek görünmedi..belirtiler var ama sanırım daha küçük gözükmuyor...rahim kalınlaşmış dıyor dr.ya adet olacan yada gebelik olacak..benimde kafam karıştı

rahım kendısını bebege hazırlıyor dr ılac kullanma bebek olabılır demıstı anlayabılıyorlar

inşallah tırtıl kelebek inşallah bebiş var...dayanamıyorum artık

insallah vardır ama hayırlısı olsun ben de çok ıstıyordum hcg baktırdım 5 ın altındakıne baktırdıgım yer kandakı sonucu soylemıyor sadece negatif dıyor ewe gelıp çok aglamıstım 2 hafta sonra adet gectı bır daha yaptırdım hcg 450 2 gun sonra 900 oldu çok sevındım ama dıs gebelık oldu artık olsun demıyorum hayırlısı dıyorum kaç senedir bebk ıstıyorsun

insallah vardır ama hayırlısı olsun ben de çok ıstıyordum hcg baktırdım 5 ın altındakıne baktırdıgım yer kandakı sonucu soylemıyor sadece negatif dıyor ewe gelıp çok aglamıstım 2 hafta sonra adet gectı bır daha yaptırdım hcg 450 2 gun sonra 900 oldu çok sevındım ama dıs gebelık oldu artık olsun demıyorum hayırlısı dıyorum kaç senedir bebk ıstıyorsun

olacak cnm..inşallah olacak..bende 2 düşük yaptım...3unci inşallah sağlıklı olur yoksa ben dayanamam artık :çok üzgünüm:

canım inşallah hamilesindir ama merak etme alttan muayene ile bebeğe birşey olmaz genelde hamileliktede ilk muayene alttan yapılıyor

ben ilk 3 ay ,hep alttan muayene oldum,,bise olmazyerimseniben,iyisallah hamilesindir canim:Saruboceq:

canim eger bu günlerde ovulasyon günlerindeysen döllenmede olduysa o yumrutanin rahime yerlesmesi ovulasyon bittikten 5 ile 7 gün sonrasinda oluyo..zaten simdi allahtan baska hickimse hamile olup olmadiigni bilemez..ama adetine birkac gün kala kan testi yaptirisan kesin sonucu alirsin..ayrica ilk kontoller genelde vajinal yapilio bebek cok minik oldugu icin kese karindna gözelenemeyebiliyo..ultrasonun hicbir zarari yok

saolun kızlar ya rahatlattınız beni benimde ilk bebeğim karnımda öldü çok alttan muanne olmuştum bazı kişiler ona bağladı ondan bu korku oluştu galiba aslında zararsız mantık olarak ama insan yinede danışmak istiyor.yine aynışeyleri yaşama korkusu işte.Allahım hepimizin yüzünü güldürsün.

X