kızlar beni baştan yaratın hadi :)))

canimoglumomer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2010
192
0
eyvahedigeldismilekızlar yaa ben eskiden böyle değildim kendime bakardım giyinir kuşanırdım,doğumdan sonra kilo aldım çok düzgün bir fiziğim vardı,oğlum 4 yaşında 38 kilo almıştım 25 kilosu gitti ama hala 64 kiloyum belkide bunun la ilgilidir bilemiyorum.kısa bir süredir çalışıyorum yani 4 5 aydır kendime bir bakıyorum aman allah ım berbat bişi olmuşum.kot giyiyorum işe gelirken altına spor ayakkabı üzerine tişört ve mutlaka kilolarımı saklasın diye uzun ca bir yelek.yaaa ben napcam.eski kıyafetlerim olmuyor.bana yardım edin edin nolur nerden başlıcam bilmiyorum.ama yeniden özgüvenimi kazanmak istiyorum. mafoldumben

Tatlım ben geldiiiiim ..bedeb eğitimi mezunuyum,sana sporcu olarak baklım ne kadr yardım edebilirim.ilk önce san diyetisyenden rejim menüsü al derim..başta zorlanacak olsan da sakın bırakma sonuca odaklan.sonunda istediğin görünüme kavuşacaksın bunu düşün...sonra san spor yapmanı önercem:) internetten plates olsun aerobik olsun videolar var.evli ve çocuğun olduğundan spor salonuna gitme olasığını az olacağını düşünerek.bu vieolar ile spor yap.düzenli yat ve uyan.uyku düzenin olmalı.gün içerisinde oturduğun yerde bile göbeğini içine çekip bırak.bunu alışkanlık yap .

Kesinlikle kuaför işe yarar bende yarıyor kendimi iyi hissetmek istediğimde kuaföre gidip saç kaş ve manikür yaptırıyorum:) Banyo sonrası kendine kremle masaj yapmanı tavsiye ederim özellikle göbek basen ve kol çevresine hatta masaj konusunda eşindende yardım alabilirsin çok keyifli olabilir:)Evde temizliği sen yapıyorsan vileda kullanma yerleri eğilerek sil derim.Akşam yemek yeme ben hele yaz akşamları başladığından bu yana karpuz kavun muz falan yiyerek geçiştiriyorum akşam yemek faslını.Akşamları muzlu süt içiyorum.Cidden akşam yemeği kilo sorununda önemli akşam yemeğini kestikten sonra (kot pantalonlarıma bende girememeye başlamıştım) kilom hemen fark etti.Sabah kahvaltısı bence en önemli öğün doyasıya yenmeli akşama kadar yakmak için yolu var kızarmış ekmek hatta üstü tereyağlı ve ballı olarak yiyebilirsin ,salatalık ,domates,beyaz peynir yemelisin(çok yağlı olmasın)ama sosis,salam,sucuk gibi şarküteri ürünlerinden uzak dur.Ayrıca meyve suyu,cola,gazoz gibi yazın canının çekeceği ürünler yerine (ki en fazla kilo aldıran ama tokluk yaratmayan çıntı pıntılar) bir bardağın yarısına madensuyu yarısına meyve suyu hatta buz koyarak kendine güzel bi içecek hazırlayabilirsin.Ben bu söylediklerimi uyguluyorum haberin olsun :)kolay gelsin.Zaten rejim yapmasakda dikkat etmemiz gerekli diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
bilenler bilir ben nisan ayında eşimden boşanmak üzereydim.sonra neyse terapist falan işe yaradı devam ediyoruz.o çok bakımlı bir adam ve çevresindeki kadınlar öyle işinden dolayı.eminim akşam eve gelmek istemiyordur.ben giyinemiyorum.şöyle güzel birşeyler alayım diyorum aldıklarıma sonra bakkala giderken giymem diyorum ne alıcağımı bilmiyorum.eskiden di sanki yakalayamıyorum o havayı tekrar

şekerrrrrrrrr.gel senle alış verişe çıkalımmm.kesinlikle seksi kıyafetler alalım.kilolarını aklından çıkar sen dünyanın en güzelisin kendini böle gör ve şımart.sana yakışan renkte bi elbise alalım daha kadınsı olman için çarpıcı olmalı.elbisene uygun ayakkabılar.saçlarını boyatalım.güzel ve sade bi makyajjjjj.bunları kendin için yap.durumun böle die süslenme bu senn yaaşam tarzın olsun derim.ben bekarım ama benim tarz bu

resim atamıyorum şeker..yoksa sana resimlerle de yardımcı olmak isterdmm.saç rengine sana gidecek renklere....biri bana resim atmayı bi öğretseeeeee

canım benim çok teşekkür ederim.heveslenmeye başladım.bende bilmiyorum ki nasıl resim koyulur.evet yaa çok iyi olur bir kaç örnek görsem yol gösterir.maaşımı alim gidelim kıss.

gidelim şeker:) senin tocana da:eek:klava: :) kızma şeker.seni görmedim ama her kadın güzel olduğundan yazıyom bunları.eminim çok güselsin.içindeki cevherini çıkart ortaya kocan da ağzı açık baka kalsın:1shok:

seni arkadş olarak ekledim şeker bi başka günde gelişmelerle görüşmek üzere ..sen maaş al da cevherini ortaya çıkartalımm..öptüm kocamannnnnn

cnm herseyın bır çözümü vardır önce sakın ol ve gercekten değişiklik ıstıyormusn ona karar verelım cnm.saçlardakı değşim en kısa süreli yoldur modelın değiştirebilirsin ama tabıkı gıyım ve spor vb. desteğide sart cnm şimdiki halın eklersen belkı daha ıyı yardım edebılırz cnm

X