Kızlar bende kasım annesı olucam sızı yarıda bırakıyorum

irem tuana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
163
0
SLM HERKESE BAZLARINIZ TANIR BENI .2 ARALIKTI DOGUM TARIHIMIZ AMA KZIM EN BASINDAN BERI COK ACELECIYDI CABUK GELMEK ISTIYODU .ERKEN OLMASIN DIYE RAHIM AGZINI DIKMISTI DR VE DOKUZ AYIMIZI BOYLELIKLE DOLDURDUK GECEN HAFTA DIKISLERIM ALINMISTI ZATEN SANCILARIM HEP VARDI BU SABAH KONTROLE GITTIM VE 4 SANTIM ACILMA OLMUS AMA S-ŞANS BUYA SABAH HIC SANCIM CIKMADI NST .DE EGER SANCIM CIKSAYDI DR YATIRCAKTI VE DOGUM OLCAKTI NEYSE BENI EVE GONDERDILER SANCILARIN SIKLASIRSA HEMEN GEL DEDILER CK SIKLASMASSADA PAZARTESI SABAH 7.30 VALIZLERINLE GEL DEDILER ALLAHHIM HAYIRLISIYLA KIZIMI KUCAMA ALMAYI NASIP ETSIN. HAYIRLISIYLAN DOGURUYIM BURDA SIZLERLE DOGUM HIKAYEMI DE PAYLAŞIRIM ALLAH HERKESI HAYIRLISIYLAN BEBEKLERINI KUCANA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH GALIBA 2.ARLIK ANNESI BEN OLUCAM DEMI ARTIK BENIDE EKLERSINIZ LISTEYE .HERKESE KUCAK DOLUSU SEVGILER ALLAHA EMANET OLUN:teytey::teytey::teytey:

Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın,hemen de sütün gelir emzirirsin yavrunu inşallah canım.Allah yardımcın olsun.Doğum hikayeni sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sende bebegınde Allaha emanet olun ınsallah canım. Hayırlısı olsun herseyın saglıkla ınsallah. Senın 2 Aralık'ı ben aldım zaten :)

canim bizim sat larimizda ayni dogumumuzda ayni olacak galiba bügün yarin olmassa pazartesi kesin ins sabah 8 gidecem suni sanci verilecek artik o gün dogar heralde zaten acilmam var ben ins normal doguracam

yok hüviyetin hala aralık annelerinde:jeyyar:vermeyiz
hayırlısı olsun canım
birer birer dökülüyoruz
hayırlısı olsun hayırlı haberlerini ver inşallah
birimize tel numaranı falan ver mesajlaşırız sen çıkmadan hastaneden buraya yazırız biz:sm_cool:

canim bizim sat larimizda ayni dogumumuzda ayni olacak galiba bügün yarin olmassa pazartesi kesin ins sabah 8 gidecem suni sanci verilecek artik o gün dogar heralde zaten acilmam var ben ins normal doguracam

elıf sevde sorma senıle herseyımız aynı nerdeyse bıek bebeklerın cınsıyetı farklı allah hepımızı bır avazda kurtarsın ınsallah

ALLAH(CC)tüm anne adaylarına ve sana da hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah(amin).
Hayır ile gidip bebeğinle gel inşallah(amin).Selametle.Sevgiler.

arkadaşlar hepınıze ayrı ayrı teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin olurmu

Merhaba İrem Tuanacım

Hayır dualarımız hepimize,herkese olsun inşallah.Sen de doğuma giden tüm anne adayları da akıllarına o an gelebiliyorsa şayet çokça dua edin.O durumda edilen dualar kabul olunuyor deniyor.Herkesler için inşallah hayır dualarımız olsun.Selametle.Sevgiler.
:1hug:a.s.:nazar:

hayırlı dogumlar diliyorum canım Allah sağsalim bebeğini kucagına almayı onu koklamayı ve güzel güzel emzirmeyi nasip etsin..bizlere de çok dua et..

İrem Tuana ve Elifsevde ikinize de hayırlı doğumlar diliyorum. Darısı biz bekleyenlerin başına... :)

hayırlı haberlerle dön arkadsım evladınla sağlıkla inşallah biz bekleyenlerede dua et

rabbim hayirli dogum nasip etsin cnm isallah cok kolay bi dogum olur dualarimiz seninle dogum hikayeni ve kizinin fotosunu bekliyoruz cnm

meleğini inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım.. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin

kızlar dogum hıkayemı yazdım dıger topıge ordan bakın.hepınıze ayrı ayrı tsekkur edrım o guzel dıleklerınız ıcın allah hayırlısıylan bebeklerınızı kucanıza almayı nasıp etsın

X