kızlar bende hamişim

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam kızlar 6haftalık hamişim 3ncü gebeliğim 2tane düşük yaptım tekrar düşük olcak diye korkuyorum perşembe günü azda olsa kanamam geldi doktorumun muayanesine çıktım şükürler olsun kötü bişey çıkmadı bebeğimin kalp atışlarını dinledim bulantı iştahsızlık ve kanamadan dolayı 2gün hastanede yattım bu arada kan uyuşmazlığımız olduğu için uyuşmazlık iğnesi vuruldu ilerleyen günlerde uyuşmAZlık için tekrar bişeyler yapılcakmı bulantılarım hala devam ediyor ve doğru dürüst yemek yiyemiyorum genelde ekmek arası olarak atıştırıyorum bebeğimi besleyemiyorum diye korkuyorum arkadaşlar lütfen beni aydınlatın

tebrik derim canım allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin a.s.
ama bişeyler yemeğe calıs a.s.

teşekkür ederim arkadaşım allahım herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin arkadaşım yiyemiyorum yemeklerden tiskinmeye başladım kokusuna bile dayanamıyorum

Allah tamamına erdirsin seni ve tüm hamişleri inşallah canım benimde ilk gebeliğim kimyasal oldu 4 ay sonra yeniden hamişim 4 haftalığım bende Allah yardımcımız olsun canım

hayırlı olsun bebişin allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

Allah tamamına erdirsin canım en başta buda düşecekmi düşüncesiniş kafandan çıkar ikincisi kendini biraz yemek konusunda zorla ama fazla değil üçüncüsü sorduğun konuda bir bilgim yok o yüzden seni bilgilendiremeyeceğim tatlım

Canım gözünaydın ,tebrikler
inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik geçirip,bebeğine kucağına alırsın.

tebrik ederim allah nazarlardan korusun hayırlısı ile bebğini kucağına alırsın işllah allh ana babalı büyütsüna.s.

gözünaydın cnm allah kucagına almayı nasip etsin cnm çıkarsanda bişiler yemeye çalış cnm çok dikkat et kendine olabildiğince yat dinlen sakın ev işi falan yapma su 3 ayı atlatta sonra rahat edersin cnm

hayırlısı canım allah sana sağlık bir evlat nasip etsin darısı başıma bende 6 senelik evliyim çocuğum yok bana dua edin kızlar

Tebrik Ederim Canim Rabbim Hayirla Ve Sağlikla Kucağinada Almayi Nasip Etsin Amiiin

canım allah tamamına erdirsin.sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.darısı tüm istiyenlere ve bana.

canim gözün aydin ALLAHim sagliocakla kucagina lamayi nasip etsin insALLAH olumsuz düsünme canim hakkinda her zaman hayirlisini iste

ALLAH hepimizin yardimcisi olsun

AYYY NE MUTLU SANA...
BABAYIDA SENİDE TEBRİK EDERİM....RABBİM SAĞLIK SIHATLE KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİN....

Hamileliğin hayırlı olsun canım...
İnşallah bunu sağlıkla kucağına alırsın..
Sağlıklı bir hamişlik dönemi diliyoruum..

canim benim gözünaydin Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin...
kötü düsünme bakalim bak bu sefer kalp atislarini da duymusun ne guzel insallah dusuk olmayacak..
sen moralini yuksek tut...bulanti icin de dr una soyle sana ilac yazsin o zaman rahatlarsin kendine cok iyi bak tekrar tebrikler....

Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. a.s.

canım gözünaydın Allah tamamına erdirsin inşallah gebeliğini .a.s.

Ilk once bebesin icin hayirli ugurlu olsun.Allahim saglikli ve hayirli bir melek kucagina almayi nasib etsin.hic korkma arkadasim stress yapma.Her sey cok guzel olucak hep olumlu bak ki iyi olsun.bulantilar normaldir ben gecer diyorum duzelirsin! yinede biseyler yemege calis kendini zorlamadan.migdeni bulandirmayacak biseyler ye. Sik disini kardesim her sey yoluna girecektir.
Kendine iyi bak.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…