kızlar bende hamileyim....

gamze_22106

Kimin Adı PELİN! Kızımın
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
144
3
40
:CüvCüv:Kızlar okadar mutluyum ki anne olcam!!!Adetim 1 gün geçince test yapmıştım 2.çizgim silik çıkmıştı. Bugünde kan testi yaptırdım ve hamileyim.... Allah tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun.... :CüvCüv:

hayırlı olsun canım allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin darısıda bize inşallah en kısa zamanda ami

Tebriklerr ..Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh :nazar:

tebrik ederim canım.Allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasıpp etsin canım....darısı bebiş isteyenlerin başınaaa.....AMİNNN:Saruboceq:

gamzecim bende bugün öğrendim cnm tebrikler:))))))
Rabbim sağlıkla kucağımza almayı nasip eder inşaallah..
beta kaç çıktı senin benim adetim 5 gün geçmişti 93 çıktı...
senin?

Tebrik ederim canım maşallah valla size :nazar:
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar:

Tebriklerrr canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin .Darısııııı başımıza:teytey:

Çok teşekkür ederim kızlar.... Özgeyle aynı gün hamiş olduğumuzu öğrenmişiz... Süpper..... Benim değerimde :86 ..... Allah herkese nasip etsin dualarım sizinle....:lepi:

Tebrikler tatlım hayırlı olur inş.

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.Analı babalı büyüt..

Bizler içinde dua et olurmu hamilelerin duası kabul olur derler

Benim çok belirtim olmadı aslında. Çok sık idrara çıkıyordum... Akıntım fazlalaştı... Ama arkadaşlar emin olun en büyük belirti adet gecikmesi... Stres sıkıntı hepsini bırakıp fazla kafaya takmamak gerekiyor... 3 aydır bebiş istiyorum ve kafama takmadığım aydı bu ay... Allah herkese nasip etsin tarifi olmayan sonsuz bir duydu...

süper bi haber ....
ne mutlu size babayıda senide tebrik ederim....
sağlıkla sıhatle bu muhteşem dönemi geçirip bebeğini kucaklaman dileğiyle inşallah....

Tebrıkler yenı anne adayı
benımde 11 haftam kaldı gun sayıyorum ,ılk gunler anlasılmıyor ama cok guzel bır duygu harektlerını gorup hıssetmetmek superrrr

X