kızlar bende HAMİLEYİM

MadLen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2008
73
0
37
6 aylık bekleyişin sonunda az önce telefonda duydugum ses e inanamadım
hamilelik var dio ben sonuç ne diyorumm anlayamadım bir türlü en son hemşirenin
pozitif deemsiyle irkildim sanırım dünyadaki evrendeki en güzel şey en güzel duydu
allahım tüm isteyenlere versin o duyguyu yaşatsınn

:CüvCüv:

canım tebrik edrin.rabbim kucağınada almayı nasip etsin a.s.

canım tebrıkler Allah saglıkla dogum yapmanı ve buyutmenı nasıp etsın darısı basımıza :) canım hamılelekte ne gıbı belırtıler yaşadın bıraz yazarmısın bızede ışık olur :)

Son düzenleme:
tebrık ederım canım allah kucagına almayıda nasip etsın ınsallahkaydirigubbakcemile5

tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin inşallah....

gözünüz aydın. sağlıkla al bebeğini kucağına insl.

tebrık ederım canım rabbım ıns en yakın zamanda bız ısteyenlerede tattırır bu duyguyu ıns bebegını saglıklı bı sekılde kucagına alırsın

canım tebrıkler Allah saglıkla dogum yapmanı ve buyutmenı nasıp etsın darısı basımıza :) canım hamılelekte ne gıbı belırtıler yaşadın bıraz yazarmısın bızede ışık olur :)

canım bütün belirtiler adet belirtileriyle aynı(sivilce çıkması- sancı-bulantı -bel ağrısı akıntı ) ben iyiden iyiye adet olucagımı düşündüm
sadece tek farklılık kasıgıma bıçak saplanıyor gibiydii çok o acıyı hissediyordumm
o yüzden hamilelik belirtisi dye bir şey yok anlamak mümkün değil sadeec günün geçmeini beklicez başka yolu yok darısı tüm olmayanların başına canım

sağlıcakla al kucağına inşallah mis kokulunu...:CüvCüv::emir_bebek:

tebrikler canım,hayırlı olsun
darısı tüm bebiş isteyenlerin başına.

Tebriklerr ..
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsina.s.

tebrik ederim
ALLAH saglikla kucaginiza almayida nasip etsin insallah

X