Kızlar bende bu ayda bir gelişme yok ama kendimi sıkıntıya sokmıcam

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe

Kızlar günaydın . bi kaç gündür yoğundum işler çok yoğundu. sizlere yazamadım.bu ayda bende bi gelişme olmadı.ama canımı sıkmıcam.herşeyde vardır bir hayır.bu ay tedaviye devam.eşim ısrar ediyor.ama bu hafta adet görürsem otomatikman bir sonraki aya ertelencek
çünki doktorum tatilde.2 eylül de döncekmiş.inşllah olmam ya .geçen hafta test yaptım bişey çıkmadı.sabırla beklemeye devam.yapcak bişey yok.bu ayda 2.aşılamam yapılabilir bir sonraki ayada kalabilir.kısmet bakalım bekliyorum.sizler ne durumdasınız.bu arada şu mahallede falan eee bebek ne zaman sende bişey yokmu diyolar ya bir sinirleniyorum anlatamam size.geçenlerde mahalleden yaşlı bi teyze herkesin içinde sordu eee sen neptın gelin bak komşunun ki hamileymiş sen otur dedi bana o an öyle sinir oldumki kadına verdim cevabı.sanane asiye teyze dedim seni ilgilendiriyorki dedim.allah affetsin benim büyüğümdü ama o an çok moralim bozuldu.komşunun oğlu evleneli daha 3 ay oldu.onun eşi 1,5 aylık hamileymiş.ben 5 senedir evliyim ve bişey yok bu adaletmi soruyorum.nasıl bir dünya bu ya. hiç birşeyde denge yok.hayır yani ben kendime telkin veriyorum sağolsun eşimde bana bu konuda çok destek boşver olmazsa olmaz ben seninle çocuk için mi evlendim.takma kafana diyor çok destek oluyor bana .elin kadını sen daha otur diyor.nasıl birşeydir bu anlamıyorum. kadının iki torunu var. bana bir iki laf daha deseydi valla allah verdinide almasını bilir dicektim.neyse kesti sesini.( allah göstermesin tabiiki bu şekilde yaklaşanlara çok kızıyorum sanki benim elimdede ben yapmıyorum )sabah sabah çok konuştum galiba.beni en iyi sizler anlarsınız kızlar .biraz içimi dökmek istedim.allahım ele güne karşı hepimizin yüzünü güldürsün.bir tane de olsa bizim de yavrularımız olsun.amin.hepinize sevgiler.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:a.s.

insanlar çok düşüncesiz arkadaşım aynı sorun herkeste var bana da herkes yok mu diyor yok diyorum niye yok geç kalmayın falan filan hele kayınvalidemin bazı komşuları yok mu gırtlaklayasım geldi halayokmu sizinle aynı zamanlarda evlenenlerin doğumu geldi sanki ben istemiyorum daha deneyeli 2 ay oldu adetim geliyor diye hüngür hüngür ağladım nasıl sıkıldıysam artık düşün dün ağlarken dua ettim allahım ben bu kadar kısa süre içinde ağlıyorsam sen bekleyenlere sabır ver ellerini boş çevirme diye

canlarım sizi öyle iyi anlıyorum ki.ben 9 yıllık evliyim.hala bişe yok.size bişe diyeyim mi bana da çok soran oluyor .ben onların cahilliğine veriyorum artık ve hiç takmıyorum.kendinizi hiç üzmeyin.ben bir defa tüp bebek yaptırdım tuttu ama 5 aylıkken karnımda öldü ne yazık ki.veren de allah alanda.bayramdan sonra 2. deneme yapıcaz.umudunuzu ne olursa olsun yitirmeyin.elbet bir gün bizlerde bebeklerimizi kucağımıza alıp koklayacağız.konuşanlara da hiç aldırmayın.bırakın konuşsular. boşverin.kendinizi üzmeyin...

o soranlar varya kendilerinin bebeği olmuş ya inatla sorarlar çıldırtmak için kardeşim olsa herkese söyleriz herhalde neden saKLAYALIM BAŞKALRINDAN YAPMIYOZ YA KOCALARIMIZDAN YAPIYOZ HERALDE SANKİ VARMIŞTA BİZ SAKLIYOZ GİBİ 'YOKMU BİŞİ DAHA' GİBİ NE SİNİR ŞEYLER YA

Amannn arkadaşlar boşverin takmayın...
Zaten bizim stresimiz bize yetiyor birde onlara kafa takmayın da
melekler biran önce gelsinler...
Stres düşmandır,

X