kızlar ben hamile olabilir miyim?

Dün yaptırdım 0.3 çıktı canım. Adetim 8 gün geçti ama benim hep düzenlidir günüm şaşmaz
Haberim yoktu bende pcos var diye aldırmadım dedim daha önce 35 gün gecikti gelir illa sonra son 5 gün aşırı adet ağrısı oldu tamam kəsin bugün adet. Olucamm dedim. 5 gün baktım yok gittim doktora ve gitmenden o 5 günde heepp soğan suyu içtim doktor kkan ver demeseydi haberim yoktu sonra 3 gün sonra kanamam oldu önce. Kahverengi leke şeklinde soonra kan şeklinde adet. Ağrısı seekillde 6 gün sürdü bitti 1 ay oldu

Canim inşallah hamilesindir değilsende rabbim.tez zamanda nasip etsin sana ve senin gbi isteyen herkese ben ikinci bebeğimi tam 3 sene uğraştk olmadi şuan çok şükür 3 aylik hmileyim heray bütün hmilelik belirtilerini yaşadim oldğum ay sadece sol kasik btmasi ve o ay hic düşünmemeye çaliştim her ay aman ağr kldrmim bişey varsa olmasin diye düşunuyodum oldğum ay herşeyide yptim ve beklemedigim anda öğrendim inşallah darısi isteyen herkse

Mrb kızlar bende bugun 20 gün oldu adet olmadım 15.gun kan testi yaptım negatif halen olmadım ilk kan testinde çıkmayıp sonra öğrenenler varmı acaba

Mrb kızlar bende bugun 20 gün oldu adet olmadım 15.gun kan testi yaptım negatif halen olmadım ilk kan testinde çıkmayıp sonra öğrenenler varmı acaba
selamlar ya sizi boş yere de umutlandırmak istemem ama benim arkadaşım regli 14 gün geçince kan testinde negatif görmüştü. 21. Günde tekrar kan verdi orada pozitifi gördü. Regl olmadıkça hep bi ihtimal.

selamlar ya sizi boş yere de umutlandırmak istemem ama benim arkadaşım regli 14 gün geçince kan testinde negatif görmüştü. 21. Günde tekrar kan verdi orada pozitifi gördü. Regl olmadıkça hep bi ihtimal.
Aslında bende hep bi umut var diyorum ama artık yoruldum hevesimde kaçıyor test yapmak bile gelmiyor icimden olumsuz sonuc gördüğüm için hep cok sağolun yorumunuz için

Ben ilk kan testi yaptım negatif 15 gün sonra pozitif gördüm
Canım benim şu an regl 4 gün var testim negatif. Senin ne zaman belli oldu pozitif olması. Ne zaman negatif çıkmıştı çok merak ettim. Ben de şu an bekliyorum da. İlişkiden sonra 11.günüm

Geç döllenme olabilir, bence bir kaç gün sonra bir kan testi daha yaptırın.

Canım benim şu an regl 4 gün var testim negatif. Senin ne zaman belli oldu pozitif olması. Ne zaman negatif çıkmıştı çok merak ettim. Ben de şu an bekliyorum da. İlişkiden sonra 11.günüm
Adet beklediğim günden 1 gün onca kan testi negatif çıktı 0.200 o hafta içinde bi kaç kere de kaset test yaptım negatif çıktı sonra 1 haftaya olurum dedim yapmayı bırakayım 10. Günde adet olucakmissin gibi bir ağrı oldu ama baya oldu hani tam şuan adetim dedim her agrida sonra gittim 15 gün kalınlaşma var dedi rahimde test ver dedi kan baktır dedi önce kaset sorna kanda baktırdım kasette pozitif görünce öğrendikten 3 gün sonra düşük yaptım bilmiyorum 10 günden 13. Güne kadar soğan suyu içtim oda düşüğe neden oldu

Mrb Bugün kadın doğuma randevum vardı beta hcg yapıldı 2.0 çıktı gecen test te de 5.0 çıkmıştı hic birşey anlamadim doktora daha sonuç gostermedim ama neden gecikmelerim oluyor anlamadim gitti bugun tam 22.gun oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…