kızlar ben de hamileyim

ECETUNA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
233
2
2. aşılama sonucum pozitif veee ben de hamileyiimmmmmmmmm. rabbim isteyen herkese yaşatsın.:teytey::teytey::teytey::nazar:

gözünaydın canım,sağlıklı bir hamilelik geçirip yine sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah,tekrar tebrikler,darısı başımıza a.s.

Gözünüz aydınnnnnnnnnn.......
Tebrik ederim......
Allah analı babalı sağlıcakla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin.........

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım ne hayallerle ne umutlarla çıktığımız bu yolda birbirimize çok destek olduk,güldük,ağladık...sen bu yolda güzel sonuca ulaştın.umarım Allahım en sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip eder...çok mutluyum adına.darısı başıma.hep mutlu ol...

canım ne hayallerle ne umutlarla çıktığımız bu yolda birbirimize çok destek olduk,güldük,ağladık...sen bu yolda güzel sonuca ulaştın.umarım Allahım en sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip eder...çok mutluyum adına.darısı başıma.hep mutlu ol...

canım çok teşekkür ederim. rabbim en kısa zamanda sana da meleğini nasip etsin. yine bu yolda beraber yürürüz umarıım. sevgiler a.s.:nazar:

iyi dilekleriniz için herkese teşekkür ederim . ummadığınız anda gelecek melekleriniz inşallah.

Ne güzel bir haber... En son yazışmamızı hatırladım, 2-3 ay önceydi, hani şu yuvarlamayı konuştuğumuz gün :smiley-cool: Nasıl da üzülmüştün regl olduğun için... Çooooook sevindim arkadaşım, Allah kucağına almayı da nasip etsin. Darısı da benim ve tüm isteyenlerin başına...

canım yaa unutmamış olman süper bişey. çok teşekkür ederim. inşallah sen de yaşarsın bu güzelliği. şaşkın ve mutluyum, herkes yaşar bunu inşallaha.s.

tebrikler canım.... allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah... :nazar: :nazar:darısı da bizim başımıza inşallah....

Allahım hayırlısıyla elini ayagına kavuştursun canım. Sağlıklı sıhatli inşallah

canım benim TEBRİKLER!!allah kucağınada almayı nasip eder inşallah....

Güzün aydın canım tebrikler
rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin :1hug:

Tebrikler canım.ALLAH tamamına erdirsin.hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş...

2. aşılama sonucum pozitif veee ben de hamileyiimmmmmmmmm. rabbim isteyen herkese yaşatsın.:teytey::teytey::teytey::nazar:
tebrikler canım.:nazar:
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

tbr ederım canım allah kucagınada almayı nasıp eder ıhsallah darısı bızlere ıhsallahhhhh

X