kızlar ben bişey anlamadım bu işten fikir verin

06_gelincik_05

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
142
7
merhaba kızlar adetimin geçişinin 3.gününde test yaptım negatif çıktı yılmadım çünkü benim adetim hiç gecikmez ertesi gün bi daha yaptım 4.günde silik çıktı bende eşimde hamile olduğumu düşündük sevindik çünkü olmasaydı silik bile çıkmazdı dedik (bi çocuğum var ama ikinciyi de istediğimiz için sevindik)neyse garantileyim diye 5 gün bi daha yaptım o da negatif çıktı şok oldum moralimiz bozuldu bugün altıncı gün hala adet olmadım böyle bi durum yaşayan oldumu hiç hadi negatifleri anladımda silik neyin nesiydi fikir verirmisniz

valla arkadaşım benim de 9 gün geçti. gecikmenin 2. gününde yaptığım test negatifti.erken oldugundandır dedim.dün akşam yani 8. günki de negatif.akşam yapmıştım bide yarım saatte bir wc gidiyorum konsantre değil diyedir dedim.bu sabah yaptım o da negatif.ve hala adet olmadım.yalnız bugün sağ kasığımda bir ağrı var karnıma ve bacağa doğru yayılıyor.bakalım beklıyorum ya adet olcam yada yarın doktora gıtcem allah korusun kotu bısey olmasın diye.belkı de mevsımsel bıseydır.bılmıyorum kı ıstersen 1-2 gun bekle sen de bı doktora gıt canım (

canm umarım degildir ama kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin. kimyasal gebelikte degerler cok yukselmeden geri geliyor maalesef ve gebelik gelişemeden sonlanıyor. ben bir kere baya bir gecikmiştim hep test yapıyordum negatif cıkıyordu, kan testi yaptırdım pozitif cıktı, sonra ertesı gun idrar testinde de cıktı, sonra da maalesef kanamam basladı ve degerim dustu. allah en kısa zamanda gonlune gore versin

Canım, benim de gecen ay 3-5 gün gecikti we test yaptım olumsuz cıktı. Dediler ki bu testlerde 14 günden önce net bisey cıkmıormus. inanmamak lazım... neyse bekleyemedim 1 hafta sora yine test yaptım , bu arada 1,5 hafta regl olmadım. olumlu cıktı. sonra sewindik bizde. cunku cocuk istioruz we hic cocugumuz yok daha. kan testi yaptırdım ertesi gün. onun snucunu beklerken aksam üstü hastalandım anlayacagın testlere güwenme ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…