kızlar belli olan ince siyah tüyler için neler yapıyorsunuz?

merrveo

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
29
3
belli bölgelerime lazere başladım ama göbek yüz gibi yerlerdeki olan tüylerimi lazer görmediği için hiçbir şey yapamıyorum.. beyaz tenliyim tüylerim ince ama siyah ve belli oluyor gittiğim epilasyoncu bunları görmez lazer dedi
siz ne yapıyorsunuz var mı bunun çaresi başka güzellik salonlarında filan mı gideyim en çokta yüzümdekilere takıyorum lütfen yardımm

igneli epilasyon kesin cozum

Ben q switch lazer ile tüyleri sararttırmayı düşünüyorum benimkiler de çok ince kısa ama renkleri siyah lazer göremeyeceğinden sararttırmayı düşünüyorum baya da araştırdım bir yan etkisi yok deniliyor çoğaltma gibi pek bu yorumu da görmedim zaten, ilk çağla şikelin youtube hesabında görmüştüm sonra iyice araştırdım uygulamanın videolarına bakmak istiyorsan instada arama yerine tüy sarartma yazınca videolar çıkıyor.

Ben bisey gördüm onu uygulayacagim
Lazerle hallolmayan ince sari tüylerime.
Ceviz kabuklarini yakiyrmusuz yakilan kabuklara biraz su koyup karistirip dolapta 1 gun bekletiyormusuz. Ardindan istenmeyen tuylere sürüp yarim saat bekletiyormusuz. Bunu 3 gün tekrarlayacakmisiz
Tuylerin dökülmesini ve bir sonrakine daha gücsuz cikmasina sebep oluyormus. Tamamen bitiyormu bilmiyorum. Youtube da izlemistim. Denemekte yarar var

Çok incelerse lazerle tüy sarartma işlemleri var. Hem çoğaltmıyor hemde inceltiyor.

Canım ben buz lazeri araştırıyorum ama bi bak istersen sen de.. Ince tüyleri hatta ayva tüyleri bile goruyomus kesin çözüm diyolar inşallah öyledir

Kesinlikle iğneli epilasyon. Istanbul da iseniz ocho med önerebilirim. Ben göbek göğüs yüz yaptırdım.

merhabalar. benimde çenem ve boynumda siyah ince ayva tüyler var. önceleri lazerle sarartıyordum ama bir süre sonra tekrar koyulaşıyordu. ben göbeğimde ki ayva tüylere jilet vuruyorum yıllarca. hiç bir kalınlaşma olmadı neyse youtube da yüzüne jilet vuran güzellik youtuberlarını izledim sonra dedim ki göbeğimde ki tüyler kalınlaşmıyorsa yüzümdekiler de kalınlaşmaz. bir cesaret vurdum jileti yüzüme :)) 1 ay oldu yeni yeni ayva tüy şeklinde çıkıyor gene yani pişman değilim :) cildinizi, tüylerinizin yapısını en iyi siz biliyorsunuz ona göre karar verin. bu benim deneyimimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…