Doğuma Hazırlık kızlar bebklerimizle yapmayı hayallediğimiz şeyler neler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

symslow

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
1.183
4
benşu anda kızımın en çok yüzünü merak ediyorum nefes alışını ve kokusunu sabırsızlanıyorum kucağıma almak için.kendimiz için çoğu zaman bir ürünün aman şu olsun öbürkü pahalı bu da idare eder beni dediğim şeyelerin kızım için en kalitelisini ve ona en yakışanını almayı hayal ediyorum.mesela ıslak mendil kendim için yok ph değeriymiş yok bilmem nesiymiş araştırmamıştım ama kızım dünyaya gelince onunla çıkacağım ilk alışverite böyle şeylere dikkat etmeyi hayal ediyorum.sonra onun bebek arabasında gezdirmeyi gözüne güneş gelince ya da üşüdüğünde onunla ilgilenmeyi hayal ediyorum.yemek masasında kaşığı masaya vurarak gürültü yapmasını bana anneciğim demesini,paytak paytak yürümesini görmeyi hayal ediyorum.SİZLER DE YAZIN KIZLAR DUYGUSALLIĞIN DORUĞUNA ÇIKALIM HEP BERABER

bende cok merak edıyorum kızımın kıme benzeyecegını..o minik ayaklarını ısırmak istiyorum encok..tontişim benim..

bende kız bebeklerde en cok yeni yürümeye baslayınca hafif egilirler ya altlarından bezi görünür.ayyy bitiyorum o hallerine.

bende kız bebişlerin yeni yürümeye başladıklarında, parmak uçlarında yürümelerine bayılıyorum..

onunla ilk karşılaşmamızı, bana ilk bakışını, ilk gülüşünü....:asigim:
ona ben senin annenim, biliyor musun sen hep vardın kızım, ben seni hep bekledim, sen şimdi geldin, hoşgeldin demeyi...senağlama
kızımı eşimin ve babamın kucağında görmeyi...senağlama
en çok kime benzeyeceğini...
birde aramızdaki arkadaşlığı merak ediyorum şimdiden dahası özlüyorum...
anne ve babamdan aldığım sevgiyi, güveni onda şekillendirebilecek miyim acaba...
hangimize daha çok benzeyecek karakter olarak...
insan sevgisini aşılayabilecek miyiz dahası yetebilecek miyiz ona?
edebiyata, sanata, şiire, tarihe meraklı, duygularını herşeyden üstün tutan bir kız mı acaba?
başka çocukların gözlerinin içine bakarken içi giden, onların dünyasına inmeyi çok seven ben kızımla neler yapacağım inanın bilmiyorum..
:a015::a015:

bende bana baktını yandan yandan gülümsedigini kucagıma alıp sıkıca sarıldımı onunla oynadıgımı hayal ediyorum.daha birçok şey tabi.oğlumu düşündükçe içim içime sıgmıyor gülümsüyorum eşim hep neden gülüyüsun diye soruyor. :1rolleyes:eek:na biran önce kavuşmak istiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende bana baktını yandan yandan gülümsedigini kucagıma alıp sıkıca sarıldımı onunla oynadıgımı hayal ediyorum.daha birçok şey tabi.oğlumu düşündükçe içim içime sıgmıyor gülümsüyorum eşim hep neden gülüyüsun diye soruyor. :1rolleyes:eek:na biran önce kavuşmak istiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yalnız degılmısım..bende zaman zman düşünüp kendı kendıme gülüyorum..eşim dıyorkı bu hamılelık sana yaramadı nıye gülüp duruyorsun dıyor...
sositososito

ah ah kuzucuklarımız saglıkla gelsinler insallah..gercekten annelık dunyanın en yüce duygusuymus..şunları yazarken bıle gözlerım doluyorsa....:a015:

arkadaşlar bebişlerinizin kime benzedeğini görmek erken den artık rüya değil 4 boyutlu ultrasyonda belli oluyor yaklaşık olarak benim oğlum babasına benziyor biraz mesala :))

ben en çok kime benziyeceğini merak ediyorum ve doğumhane kapısından çıkarken babasının bizi beklediğini ve ilk karşılaşmamızı ve bizi öpüşünü hayal ediyorum
nasıl bir anne olacağımı ona iyi bir gelecek sağlıyabileceğimizi bize hayırlı bir evlat olmasını ya daha neler neler annelerin hayalleri bitermi bitmez içim içime sığmazken anlatmak olanaksız oluyo kızlar:a015::roflol:
zati bugün bir duygusallık var üzarimde

Ben hep onunla uyumayı hayal ediyordum,kucak kucağa uyuyoruz bazen.
Şimdide babasıyla aramızda yatışını bize sarılışını hayal ediyoruz

X