Kızlar, bebişlerinizin ve kendi çamaşırlarınızı neyle yıkıyorsunuz???

jasper

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
785
1
:Saruboceq:Kızlar ben sabun tozu kullanıyordum, fakat makina gözünde ve makinanın içinde sabun tozları erimeden kalıyor, ve tekrar durulamak durumunda kalıyorum.
Böylece çok vakit kaybediyorum. sizler neler kullanıyosunuz??
Bunu değiştirebilirsem baya bi vakit kazanacam. Malum, zaten vaktimiz az, iyi değerlendirmemi zlazım.
Şimdiden teşekkürler. kolay gelsin

ben dalinin sıvı bebek deterjanını kullanıyorum sabuntozunu biraz sıcak suyla sıvılaştırıp koysan belki işe yarar

sağol canım, öyle de yaptım ama o zaman da topak oluyo ve hiç çözünmüyo, senin bebişte dalin alerji filan yapmadı değil mi, belki ben de sızı deterjana geçerim o zaman.
genelde etrafımdakiler sabuntozu kullanıyordu o yüzden ben de onu kullanmaya başlamıştım

Mrb canım bende dalin'in sıvı deterjanını kullanıyorum herhangi bir allerji de yapmadı ayrıca miss gibide kokuyor.

bende omo baby kullanıyorum..topaklanma problemiyle hiç karşılaşmadım...
normal deterjan gibi eriyor..tekrar durulama ihtiyacı hissetmiyorsun..

canım bende dalin in sıvı detrejanı nı ve yumuşatıcısını kullanıyorumm
harika bişey ya hiç alerji olmadı oğluşum
öğleki bazen bizim çamaşırlarda bile kullanıyorummkaydirigubbakcemile3(ne yapayım cok hoşuma gidiyo)

hacı şakirin sabun tozunu kullanıyorum cok memnunum

Ben lavantalı Hacı şakir granül kullanıyorum.Yumuşatıcı kullanmıyorum.30 derecede bile çözülüyor.Ekstra durulama da gerektirmiyor.
Kendi çamaşırlarımızı Amway'in deterjanıyla yıkıyorum.İçinde fosfat olmadığı için tamamen zararsız.Omo Baby gibi deterjanların bile içinde fosfat var.Asıl zararlı madde o.Kızım azcık büyüsün,onun çamaşırlarını da Amway'in çamaşır deterjanıyla yıkayacağım.Bebekler için olanı da var,belki onu alırım.
Kendi çamaşırlarımızı yıkarken vernel hassas ciltler için yumuşatıcı kullanıyorum ama bebğimin eşyalarında yumuşatıcı kullanmıyorum.

kız bana gülcen ama napam cahil karuyum ben amway diye bir marka hiççç duymadım ben nerden alıyon kız onu

kız bana gülcen ama napam cahil karuyum ben amway diye bir marka hiççç duymadım ben nerden alıyon kız onu

Canım cahillik olur mu hiç.Duymamışsındır.Aynı Avon gibi siparişle alınıyor.Dışarıda satılmıyor yani.Annem yıllar önce üye olmuştu.Bir ara satışıyla da uğraştı ama artık sadece müşteri olarak üyeliğini devam ettiriyor.Deterjanları doğaya dost olduğu için vazgeçemiyoruz.Etrafındakilere sorsan belki üye olan birilerini tanıyolardır.İnternet sitesinden de bakabilirsin şekercim.

edoşcom, yani sen granül matiği kullanmıyormusun onu anlamadım.
hacı şekir granül var ( elde ve merdaneli makinalar için yazıyor üzerinde) bi de hacı şakir granül matik var.
ben granül matiği kullanıyorum ve hiç çözünmüyor, zararsız olacak diye sabun tozu artığı kalıyor daha kötü oluyo
dalinin arkasını okudum, ipek ve yünlü çamaşırlarda kullanmayın diyor, sebebini anlamadım:1shok:

bizim tanıdıklardan da amway satan var, sence dalinden ya da omobaby den daha mı zararsız amway çamaşır deterjanı, ne diyo annen, o eğitimlerine katılmıştır

kızlar yazılarınızı gördüm ben de amway kullanıyorum.organik besinlerden yapılıyor tüm ürünleri çamaşırı yıka suyunu çiçeğe dök çiçek canlanıyor o kadar doğal yani.mutfak bayo makyaj tüm ürünlerini kullanıyorum çok memnunum zaten memnun olmadığınız takdirde 90 gün yani 3 ay garantisi var başka hangi ürün 3 ay garantili...şiddetle tavsiye ederim yani..bebişlerimiz için en iyisi..

bende dalin sıvı bebe deterjanı kullanıyorum hacı şakir granül sabun tozu kullandığımda da makina deterjanını aldıktan sanra bir süre makinayı kapatıyorum ki sabun tozu iyice erisin diye o zaman kıyafetlerde yapışık kalmıyo ama dalinden daha çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…