kızlar bebişlerde pamukçuk oldumu?

ERVUS

CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
809
13
kızlar bebişim pamukçuk olmuş ağzında sizlerdede oldumu???????

evet canım benim kızımda oluştu karbonatlı suyla günde 3 defa sil.benim kızımın pamukcuğu ağzına mantar yaptı bu yüzden gündüzleri emmeyi bıraktı benim kızım çok dikkat et canım geçmiş olsun..

cnm bu pamukcukkk annede intihap oldugu zaman bebege sütten gectigi içinn oluyomuşş doktor dedi benim basıma gelmedi fakat karbonatı duymuştuum

benim kızımda da var bende karbonatlı suyla siliyorum ama hergün değil,nasıl siliyosunuz ben parmağımı gezdiriyorum ağzında öyle pamukla silmeye korkuyorum??

benim kızımda da var bende karbonatlı suyla siliyorum ama hergün değil,nasıl siliyosunuz ben parmağımı gezdiriyorum ağzında öyle pamukla silmeye korkuyorum??

aslında hergün kaynamış ılık suya batırılmış gazlı bezi parmağınıza dolayıp silmemiz gerekiyor..o zaman pamukçuk oluşmuyor....
pamukla silmek tehlikeli..pamuk kalıntı bırakabiliyor.

pamukçuk illaki olur bebeklerde kızımdada birkere olmuştu
antibiyotik kullanınca.
dr. mikostatin vermişti çok iyi geliyor karbonattan daha etkili hem
birde onu emzirdikten sonra sizde göğsünüzün ucuna sürün.
göğüste mantar oluşumu filan önlüyor.

benim bebiş te oldu. ilk önce karbonatlı su ile temizledik ama banamısın demedi. uykusunda birden sonradan arttı. ağzınıniçi yoğurt sürmüş gibiydi çok kötüydü anlatamam. fungustotin kullandık ilk önce.sonra geçti. dr kontrolüne yakın tekrar oldu çok az iken doktor mikostatin verdi. onu uzun süreli kullandık.ilkinde geçti diye bırakmıştık. öyle bırakmamak gerekmiş.10 gün sürekli kullanım.biliyorum kötü tadı bebiş sevmiyor ama mecbur iyiliği için. şimdiyok çok şükür. birde şöyle diyim. annedeki iltihapla alakası yok bence. benim bebiş beni emmiyor. mama yiyor.

pamukçuk neden oluşuyorki?büyük oğlumda da olmadı mertte de yok belki olur belli, olmaz ama sebebi ne acaba?

X