Kızlar bebeğim olsun diye duam..

kizkurusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2015
1.078
2.745
Hayırlı akşamlar kızlar, Allah bagislarsa 16.ayında bi kızım var Rabbim her kula bu evlat sevgisi tattirsin.

Bir düşük sonrasında kavuştum yavruma ,ramazan gününde soğan kuruyle oruç açtım, incir kuru o bu herşeyi yaptım doktor muayenesinde bir problem olmadığı halde bebeğimiz olmuyordu

Tabii dualarda bunun yanında

Size yaptıktan çok.kısa.sure.sonra evladıma kavustugum duamı yazicam

Dört cuma üst üste biner kez Ya Evvel çektim

Cuma.saati olmasına.dikkat ettim geçirdiğim de oldu tabi adetken de oluyor

Tabi vakti var ama sarfettigimiz hiç bir çabanın karşılığını Rabbim boş bırakmaz sevap olarak hayırlı evlat olarak döner mutlaka bize çünkü asıl iş doğunca başlıyor ...

Rabbim.hepinize hayırlı tombis dünya tatlısı evlatlar nasib etsin

Allah raziolsun gulegule buyutun insallah darisi isteyenlere olsun benim sorum Olacak size,cuma gunu saati hangi saat birde oncesinde baska dua varmi.ve adetliyken okudunuz mu ben mi yanlis anladim ?

Allah raziolsun gulegule buyutun insallah darisi isteyenlere olsun benim sorum Olacak size,cuma gunu saati hangi saat birde oncesinde baska dua varmi.ve adetliyken okudunuz mu ben mi yanlis anladim ?

Amin Allah razı olsun

Selayla cuma arası okumaya çalıştım ama ezanı gectigide oldu siz yine de cuma günü ezan okunmadan başlayın okumaya

Namaz olmadığı için evet adetken de okunuyor tesbih sadece o yüzden ve dört cuma üst üste olduğu için zaten mutlaka denk geliyor

Cuma günü mutlaka sela ve ezan arasında mı olması gerekiyor..
çalıştığım için o kadar zor ki o vakitlerde dua etmem..
ancak sabah namazı sonrası
olur mu sizce

Ya cuma saati diye demişlerdi bana ama cuma saatini geçirdiğim de olmuştu. İnşaallah niyetinde gore olur

Sonuçta Allah biliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…